Mariusz Paluch: To jest nienormalne, że w rządzie RP są narcyzi

Dziś (9.02.) w Gdańsku Pomorski oddział Stowarzyszenia Polska 2050 zorganizował konferencję prasową dotyczącą wzrostu cen. Był na niej Mariusz Paluch - wicestarosta powiatu chojnickiego, lider powiatu chojnickiego Polska 2050.

Poruszano liczne kwestie związane ze wzrostem cen i czynnikami, które mają wpływ na to zjawisko.   |  fot. screen

W mailu, który otrzymaliśmy od organizatorów, podano że „(…) Przedstawiciele Polska 2050 powiedzą także o sytuacji zwykłego obywatela i przedsiębiorcy w obliczu wzrostu cen oraz o tym z czym przez drożyznę mierzą się samorządy.” W materiale video, który jest fragmentem zapisu transmisji prowadzonej przez organizatorów, jest całość wystąpienia lidera powiatu chojnickiego Polska 2050 Mariusza Palucha. Poniżej kilka fragmentów.

„Przebudźmy się! Mały człowiek rządzący z tylnego fotelika dziecięcego, który jest wyjątkowym specjalistą w dziedzinie wychowywania dzieci, doskonale zna sytuację polskiej rodziny, świetnie porusza się po ulicach swoim samochodem, wie co to jest bankowość i konto, to człowiek który otacza się ludźmi oderwanymi od rzeczywistości.

(…) Rządzą nami analfabeci ekonomiczni i polityczni, analfabeci w dziedzinie zarządzania i gospodarki. (…) Jeżeli w naszym rządzie pojawiają się narcyzi, którzy zarządzają szkolnictwem albo TVP, to jest to nienormalne. (…) Mam taki pomysł. Wyślijmy do Warszawy na ul. Mickiewicza 49 paczkę z naszymi rachunkami. Zróbmy to na koszt odbiorcy, adresata. Niech dowie się, co w tym kraju dzieje się.

Więcej w relacji video.

(red.)