Marbruk uratował remis w końcówce

W meczu na szczycie Chojnickiej Ligi Zakładowej 25 sekund przed końcem lider Marbruk uratował remis z wiceliderem Polipolem. W pierwszej połowie był remis 1:1, a ciekawą bramkę strzelił bramkarz Polipolu Przemysław Drobiński.

Spotkanie lidera tabeli z drugą drużyną zakończyło się remisem.   |  fot. (olo)

Z okolic własnego pola karnego strzelił w kierunku bramki przeciwnika i piłka po nieporozumieniu bramkarza i obrońcy Marbruku wpadła do siatki. W drugiej połowie obie drużyny dążyły do strzelenia zwycięskiej bramki. Gra Marbruku opierała się tylko na zawodniku Red Devils Mihaile Sundeevie, natomiast

Polipol nie miał w drużynie lidera, ani zbyt wielu okazji bramkowych i próbował – głównie za sprawą Tomasza Jażdżewskiego – strzelać z dystansu. Ciekawie zrobiło się w samej końcówce spotkania. Na 1,5 minuty przed końcem Polipol strzelił bramkę na 2:1, ale nie obronił wygranej. 25 sekund przed końcem meczu strzałem z dystansu „Misza” Sundeev pokonał „Dropsa” i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Tabela

W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Jakub Gronowski (Stalserwis) – 23 bramki.

W czwartek przedostatnia kolejka i najciekawiej zapowiada się ostatni mecz drugiej z trzecią drużyną. Zakończenie ligi we wtorek 6 marca.

4. 1 marca 2012  11:04   Liga zakładowa   xxx

Na główny zdjęciu walczący do końca zawodnik Marbruk u i chyba najlepszy zawodnik tej ligi.

0
    0
  5. 1 marca 2012  10:45   sędziowie   TRYBUNA

Tam się tylko MIERY nadaje.Od początku sędziował stronniczo gdy grała POLICJA. A z MINUTE to już przesadził nawet sędzia techniczny to widział no ale cóż on musi trzymać język za zębami:)ale TRYBUNY tego już niewytrzymały!! A TYCH pozostałych sędziów do kopania rowów wysłać:))))niech se tam gwizdają przy łopacie!!!

7. 1 marca 2012  09:10   sędzia (3)   a

Kpina to mało powiedziane, to była żenada! Trzy faule z księżyca wzięte, ale cóż to jest sumienie sędziego!

• 1 marca 2012  09:47   nie wiadomo czy był ...   kibic

nie wiadomo czy był księżyc ale obłoki na pewno bo tam sędziowie bujali!

8. 1 marca 2012  08:30   precz z sędziami   oli

o tym nędznym i stronniczym sędziowaniu to nawet nie chce się już gadać to co wyprawiali "sędziowie" ma meczu policji z last minute to totalna kpina!!!!!!!!