MZK informuje o zamknięciu przejazdu pod wiaduktem na Angowickiej

Jak już wcześniej podawaliśmy w informacji z konferencji prasowej w Urzędzie Gminy Chojnice wkrótce miał rozpocząć się kolejny etap remontu wiaduktu kolejowego nad drogą z Chojnic do Angowic. MZK Chojnice informuje, że stanie się to w środę 4.10.

Nie tylko kierowcy samochodów osobowych muszą kierować się objazdami, bowiem inaczej pojadą również autobusy.   |  fot. mzk

Z powodu prac remontowych na wiadukcie kolejowym obowiązywać będzie nowa trasa dla linii nr 10 na odcinku: Plac Św. Jerzego - Piłsudskiego - Dworcowa - Lichnowska - Sławęcin - Ogorzeliny (dalej bez zmian, powrót tą samą trasą do ulicy Świętopełka). Nowa trasa obowiązywać będzie od środy 4 października od godz. 8 do odwołania. Na trasie objazdu nie są przewidywane dodatkowe przystanki. Przystanki wykluczone z ruchu, to ul. Angowicka szkoła, Baza MZK i Angowice Wyb.

Za utrudnienia przepraszamy. Wszystkie autobusy wyjeżdżające z Chojnic będą kursowały wg. obecnego rozkładu. Czasy powrotnych odjazdów mogą ulec zmianie z uwagi na objazdy.

MZK Chojnice, oprac. (je)