Łupy przerzucał przez płot

Dzisiaj wczesnym rankiem na ul. Kościerskiej w Chojnicach policjanci zatrzymali na gorącym uczynku złomiarza, który właśnie przygotowywał do wywiezienia swój łup.

Za kradzież będącą wykroczeniem grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

30.12. około godz. 04.00 dyżurny Policji odebrał zgłoszenie, że na ul. Kościerskiej w Chojnicach jakiś mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie jednej z firm i przerzuca przez nie metalowe przedmioty. Policjanci we wskazanym miejscu ujęli 52 - letniego mieszkańca powiatu chojnickiego. Mężczyzna miał ze sobą wózek ręczny i przygotowywał do wywiezienia elementy zużytych części samochodowych. W rozmowie z policjantami wyznał, że swój łup planował sprzedać w punkcie złomu. 52 - latek w chwili zatrzymania był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 2,10 promila alkoholu.

KPP

 1. 30 grudnia 2010  19:09   o 4 rano miał juz tyle ...   anonim

  o 4 rano miał juz tyle promilii?! ludzie to jednak potrafią !!!

  0
  0
 2. 30 grudnia 2010  13:22   złom   styropian

  Oj biedaczek poszedł kraść z przyjemności, bo mu w domu się przelewa nawet do gardła.Tak nasi rządzący od 1989 zrobili z dużej części społeczeństwa biedaków. Teraz radny dostaje więcej diet niż przeciętny emeryt, który przepracował ponad 40 lat. Tak przestrzega się wartości chrzescijańskie. Aby tylko sobie. A że sobie ten złomiarz popił - nowy zawód w III Rp - to dla śmiałości, aby przeskoczyć płot- bo sobie pomyślał- już ktoś przeskaczał i stał się milionerem - a z kolegów nić sobie nie robi.

  0
  0