"Love UFO" najlepsze!

Mimo ulewnego deszczu na początku turnieju - frekwencja na Orliku zaskoczyła pozytywnie oczekiwania organizatorów. Zgłosiło się 8 drużyn a w rozgrywkach udział wzięło blisko 90 dzieci.

Przemoczeni, zziębnięci, ale szczęśliwi ...   |  fot. nadesłane

Po rozegranych spotkaniach na nasiąkniętej wodą murawie, gdzie nie obeszło się bez kontuzji, zwycięski puchar powędrował do drużyny „Love UFO”  która w finale wygrała 5:0 z „Pomorzanką. Trzecie miejsce zajęła ekipa „Lew Chojnice.

Zwycięska drużyna piłkarskiego turnieju dla dzieci „Love UFO” grała w składzie:

Adrian Kaczorowski, Klaudiusz Ciuk, Nikodem Janas, Damian Ryngwelski, Piotr Kręcki, Marcin Kurs, Dorian Jażdżewski, Maurycy Niemczyk, Max Tobolski.

Najlepszym zawodnikiem  turnieju został Marcin Kurs, zaś bramkarzem Bartek Ossowski.

Nagrodę główną ufundował właściciel DT „Libera”, puchary Samorząd Mieszkańców osiedla Bytowskiego, plecaki – sponsor, który zgodnie z jego życzeniem pozostał anonimowy.

Organizatorem turnieju był ZS nr 7 Chojnice oraz Szymon Bajgot i Lonski Bartłomiej - animatorzy boiska Orlik 2012