Larysa mistrzynią Europy w boksie!

Mamy złoty medal mistrzostw Europy kobiet w boksie kadetek! W piątek w ringu we Władysławowie Larysa Sabiniarz sprawiła miłą niespodziankę, pokonując na punkty Rosjankę Viktorię Gerasimenko.

To były udane mistrzostwa Europy dla polskiego i chojnickiego boksu. Z ośmiu finalistek dwie trenują w chojnickim Boxing Team.   |  fot. nadesłane

Srebrny krążek do Chojnic przywiozła natomiast Kamila Januszewska

W wadze 66 kg w finale najważniejszej imprezy w Europie Larysa Sabiniarz pokonała na punkty 11:7 Viktorię Gierasimienko z Rosji i zdobyła tym samym – jako jedna z dwóch Polek - złoty medal w kategorii kadetek.

Wielkim sukcesem jest też srebrny medal drugiej chojnickiej zawodniczki Kamili Januszewskiej, która w finałowej walce nie dała rady innej Rosjance Matrenie Vychkinie i przegrała w 3 rundzie przez RSC.

Reprezentantki Polski łącznie zdobyły na Mistrzostwach Europy juniorek i kadetek 17 medali.

1. 14 listopada 2012  17:56   Gratulacje kochana Moja ...   Sabiniarz Ania

Gratulacje kochana Moja Bratanico tak Dalej.

0
    0
  2. 13 listopada 2012  13:04   BS   BS

GRATULACJE LARYSKO. JESTEŚ PIĘKNA I ODWAŻNA. DLA KAMILKI TEŻ GRATULACJE ZA SREBRO..

4. 10 listopada 2012  20:42   Gratulacje i wyrazy ...   lizak

Gratulacje i wyrazy uznania!Jesteście wielkie! Wszystkie trzy!

7. 10 listopada 2012  11:42   czy ktos kiedys z chojnic ... (4)   anonim

czy ktos kiedys z chojnic zdobyl zloto na Europy?

0
    0
  8. 10 listopada 2012  09:08   Reprezentantki Polski ... (1)   anonim

Reprezentantki Polski łącznie zdobyły na Mistrzostwach Europy juniorek i kadetek 17 medali,ale tylko 2 złote!