Kossakowski przyjeżdża do Brus na spotkanie z mieszkańcami

Przemysław Kossakowski, dziennikarz, podróżnik, autor książek przyjedzie do Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Spotkanie autorskie odbędzie się 16.10 o godz. 18.00 w sali widowiskowej CKiB przy ul. Dworcowej 18.

Na spotkanie autorskie zaprasza CKiB w Brusach.

Spotkanie z dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książki „Na granicy zmysłów” oraz twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. Przemek proponuje kilka tematów do wyboru. Na początku spotkania publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. „Z kamerą wśród zwierząt”, „Od narodzin po śmierć”, a może po prostu „Down The Road”?

Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata. Spotkanie autorskie realizowane jest w ramach projektu „Blisko Bruskiej Biblioteki" przez Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego z programu „BLISKO" z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Narodowe Centrum Kultury. Wstęp jest wolny, nie obowiązują zapisy.

CKiB w Brusach, oprac. (je)