Konferencja „Senior to brzmi dumnie

Stowarzyszenie Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” zaprasz na konferencję pt. „Senior to brzmi dumnie”, która odbędzie się w dniu 23 listopada br. o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach.

Na konferencję zaprasza „Mòrénka”.

W imieniu Stowarzyszenia Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” zapraszamy na konferencję pt. „Senior to brzmi dumnie”, która odbędzie się w dniu 23 listopada br. o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach (ul. Piłsudskiego 30A).

W programie spotkania:

Program współpracy JST i NGO w zakresie polityki senioralnej – Marek Szczepański Starosta Chojnicki oraz Arseniusz Finster – Burmistrz Chojnic

Klub seniora – forma oczekiwana? – dyskusja dotycząca działających form aktywizacji seniorów – Grażyna Wera-Malatyńska – Prezes LGD Sandry Brdy i LGR „Mòrénka”

Rola samorządu Województwa Pomorskiego w realizacji polityki senioralnej – Barbara Bałka – pełnomocnik marszałka ds. polityki senioralnej Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Wolontariat w organizacjach pozarządowych – pomaganie to sztuka – Tadeusz Podymiak – Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych.