Kończyli w dziewiątkę i przegrali mecz! (video)

Od godziny 17.00 Chojniczanka walczy w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Po wczorajszym remisie Miedzi i porażce Chrobrego znów jest o co grać! Strata punktów przez dwóch rywali oznacza, że Chojniczanka nadal ma szansę walczyć o I ligę.

W Sosnowcu zamiast zwycięstwa Chojniczanka odniosła porażkę.   |  fot. arch.red.

Bezwzględnie jednak musi dziś wygrać. W Chojnicach w pierwszym meczu po 27 minutach Zagłębie prowadziło ... 3:0. Pościg chojnickiej drużyny był udany i wygraliśmy 5:3.

ZAGŁĘBIE – CHOJNICZANKA 2:1 (1:0)

Chojniczanka: Maciej Krakowiak - Paweł Posmyk, Paweł Hajduczek, Bartosz Kaśnikowski, Tomasz Lenart, Paweł Wasikowski, Aleksandar Atanacković, Tomasz Parzy, Marcin Trojanowski, Kacper Tatara, Krystian Pieczara.

6 min. Początek meczu dla gospodarzy. Piłka po strzale Zagłębia trafiła w poprzeczkę.

10 min. i 1:0 dla Zagłębia. Piękny gol dla gospodarzy po strzale Łukasza Matusiaka. Piłka od poprzeczki trafiła w plecy bramkarza Chojniczanki i wpadła do siatki

15 min. Pierwsza groźna akcja Chojniczanki. Ale w najważniejszym momencie Tatara nie trafił w piłkę.

26 min. Żółta kartka dla Lenarta.

29 min. Piłkarze Zagłębia rozklepali naszą obronę i tylko dzięki Krakowiakowi nie przegrywamy 2:0.

30 min. Groźna sytuacja. Zagłębie ma rzut wolny 17 metrów Na szczęście nasz bramkarz obronił strzał.

31 min. Kolejna świetna onrona Krakowiaka, który w ciągu dwóch minut dwa razy obronił strzały w sytuacji sam na sam. I kto tu walczy o utrzymanie, a kto o awans?

40 min. Chojniczanka gra beznadziejnie i Zagłębie zasłużenie prowadzi.

43 min. Nadal 1:0. Może warto w drugiej połowie iść na spacer niż oglądać mecz?

45 min. Na wielkie brawa zasłużyli gospodarze, którzy stworzyli kilka niezłych sytuacji. O grze Chojniczanki lepiej pomilczeć.

Rozpoczeła się II połowa spotkania.

52 min. Gol !!! Niespodziewanie dla Chojniczanki! Krystian Pieczara wyrównał po zamieszaniu podbramkowym.

55 min. Teraz Chojniczanka musi pójść za ciosem i strzelić drugiego gola. O wielkości drużyny świadczy to, że mimo słabej gry potrafi wygrać. Liczymy na to.

60 min. Kolejna żółta kartka dla Chojniczanki (Sierant)

63 min. - Posmyk ukarany żółtą kartką.

65 min. Zmiana w Chojniczance. Karol Gregorek wchodzi za Kacpra Tatarę. Wcześniej, w przerwie, za Trojanowskiego wszedł Robert Sierant.

67 min. Żółta kartka dla Wasikowskiego, który wolniejszy był od rywala i go sfaulował.

72 min. Kiks Hajduczka, na szczęście bez konsekwencji.

75 min. Piękna kontra Chojniczanki, Posmyk próbował dogrywać po rajdzie prawą stroną, ale żaden z kolegów nie doszedł do podania.

80 min. Dawid Juchacz wchodzi za Wasikowskiego. Będzie to dla niego debiut w połowie rundy.

82 min. Czerwona kartka dla Lenarta (za dwie żółte). Końcówkę meczu Chojniczanka bedzie grać w 10.

84 min. Od kilkunastu minut Krakowiak gra na czas, czy my jechaliśmy do Sosnowca po remis?

85 min. Wolniejsi od rywala piłkarze Chojniczanki ratują się faulami. Efektem tego są kolejne kartki. Tym razem drugą żółtą obejrzał Hajduczek i znoszony na noszach z boiska już na nie nie wróci. Chojniczanka gra w 9.

87 min. Kolejna żółta kartka dla Chojniczanki, tym razem dla Juchacza.

88 min. Żal patrzeć, jak się bronimy i gramy na czas.

95 min. Oliwa sprawiedliwa. Zagłębie strzeliło zwycięską bramkę!

Koniec meczu. Zagłębie zasłużenie pokonało słabą Chojniczankę 2:1. Brak komentarza będize najlepszym komentarzem tego meczu.

Lider GKS Tychy również zremisował swój mecz, ale nie ma to już żadnego znaczenia. Chojniczanka w tym sezonie nie awansuje do I ligi. Powiedzmy uczciwie, nie zasłużyła na to. Okazuje się, że przegrała też Bytovia Bytów, co przy wygranej w Zagłębiu dałoby Chojniczance 3. miejsce.

ROW Rybnik - Chrobry Głogów 3:1

Jutro zagrają: Tur Turek - Górnik Wałbrzych.

1. dziś 20:12   ale pierwsza brama co nam ...   anonim

ale pierwsza brama co nam wbili miodzio, godna obejrzenia i to nie raz

0
    0
  2. dziś 18:07   Fart   mjf

no na szczęście Tur Turek wygrał z Górnikiem Wałbrzych 2:0 i szmacianka pozostała na 6 pozycji

0
    0
  3. dziś 13:20   Do wydawania podatników (1)   kibic z trybuny pod spikerką

pieniędzy każdy by może się nadawał ze skutkiem marnym jak to robi Zarząd dyrektor sportowy,ja nie chcę być żadnym zarządzającym w MKS Chojniczanka ,a tym bardziej Prezesem, i oto mi chodziło Gościu ,bo jestem tylko kibicem .Tym Panom Dziękujemy.

0
    0
    • dziś 14:30   Szkoda Twoich nerwów   KIBIC Z PROSTEJ

Więc masz tylko 2 możliwości,albo chodzić,albo nie na mecze.Albo będziesz się emocjonował nieraz negatywnie,albo zostaniesz w domu i będziesz delektował się czym innym.Szkoda Twoich nerwów!A ja b ędę chodził bo jestem normalnym kibicem,a jak mi się znudzi to przestanę.Cieszę się jednak,że zespół gra,aż w II lidze i oby tak dalej!

0
      0
  4. dziś 12:52   Zła polityka transferowa i ... (1)   anonim

Zła polityka transferowa i zła myśl trenerska trenera Kapicy!! Teraz mamy tego efekty!! Kapica nie ma wstydu i na mecze chodzi Chojniczanki!!!

0
    0
    • dziś 13:58   wez sie chlopie pierd... w ...   anonim

wez sie chlopie pierd... w glowe. Kapicy juz nie ma dlugo. To druzyna Hajdo, ktory zupelnie nic nowego do gry druzyny nie wproadzil. Za kapicy przynajmnie jakiejs niebezpieczenstwo pod bramka przeciwnika stwarzalismy a teraz nawet z wlasnej polowy nie mozemy wyjsc.

0
      0
  5. dziś 11:55   Przestancie się już jarać ...   anonim

Przestancie się już jarać Chojniczanką, to średniak na II ligę I TO w drugiej polowie tabeli, im szybciej niektorzy to sobie uswiadomią, będzie im sie zyc spokojnie, nie wiem ale na razie z piasku nikt bicza nie ukręcil.

0
    0
  6. dziś 09:22   Czyli dziadostwo jak co ...   Zdzichu

Czyli dziadostwo jak co tydzień ! Ubot o nazwie chojna już obrał kierunek ku 3 lidze hehe rozgonic to towarzystwo !!!

0
    0
  7. dziś 08:47   MKS Chojna - jesteście b. ...   anonim

MKS Chojna - jesteście b. dobrzy w zdobywaniu żółtych i czerwonych kartoników. Brawo!

0
    0
  8. dziś 08:38   mks   anonim

moim klubem jest mks chociaż krucho jest.mks nic sie nie stało chociaż sie przegrało

0
    0
  9. dziś 08:25   Nie ma miejscowych, bo nie ... (3)   anonim

Nie ma miejscowych, bo nie prezentują odpowiedniego poziomu gry, jak byli miejscowi to grali ogony.

0
    0
    • 1 maja 2012  08:51   wracają na swoje dawne ...   xxx

wracają na swoje dawne miejsce w dole tabeli,więc po co przepłacać na tych "super piłkarzy"

• dziś 09:20   ogony   gosc

poczekajmy jeszcze do konca sezonu i zobaczymy czy niby gwiazdy nie beda w ogonie!!!!!

0
      0
  10. dziś 08:21   Problem jest szerszy (2)   KIBIC Z PROSTEJ

TO JESZCZE NIE TEN CZAS!:Brak zawodników miejscowych,którzy w części mogliby wypełnić lukę i grać na poziomie II ligi,niestety krótkie kontrakty piłkarzy,tylko wypożyczenia sporej grupy zawodników,stąd sytuacja wymuszona jaka powtarza się co rundę.Po tej rundzie w dużej części ponownie będziemy ZMUSZENI wymienić połowę składu,nie dlatego,że zawodnicy niesprawdzili się,ale m.in.z powyższych powodów.Niestety klub nie należy do potentatów finansowych i stać nas na tyle ile mamy.Nie piszcie ciągle,że to"najemnicy",bo tacy w wielu klubach grają,że miejscowi zagraliby ambitnie/to pewne,ale z takimi umiejętnościami?!/.Problem leży w braku kasy,bo stać nas na takich zawodników z takimi umiejętnościami jakich mamy.Nie do końca jest tak,że im na tym nie zależy,bo zależy im,aby się pokażać i dobrze sprzedać,bo w innym wypadku im także grozi sportowa degradacja i koniec przygody z piłką,bo nikt ich po prostu nie będzie chciał.Reasumując patrzmy na problem szerzej,a nie tylko poprzez pryzmat nieróbstwa,lenistwa i złej woli zawodnikow oraz braku zaangażowania Zarządu!!!

0
    0
    • dziś 10:41   Jesteś zdolniejszy,mądrzejszy i masz gruby portfel-DZIAŁAJ!   kibic

Do kibica z trybuny pod spikerką:Masz forsę,byłbyś lepszym prezesem,masz większe pojęcie o piłce nożnej?!to staraj się Panie o miejsce na fotelu prezesa lub członka Zarządu.Może uzdrowisz chojnicką piłkę!Życzę powodzenia

0
      0
    • dziś 09:13   obrońca się znalazł   kibic z trybuny pod spikerką

ucieśnionych piłkarzy -ja chciałbym zarabiać tyle co nasi piłkarze z MKS Chojniczanka, nie broń ich bo piłkarz przyszedł do nas żeby wygrywać mecze a nie być leniem za taką kasę co mu co miesiąc zapłacą z klubu- co zaś tyczy się Zarządu MKS - to panowie CI nie mają pojęcia o piłce w tym wydaniu-dziękuję.

0
      0
  11. dziś 05:43   Zajechani, jacy zajechani, to ...   anonim

Zajechani, jacy zajechani, to są sportowcy czy stare baby? ile mozna byc zajechanym rok, dwa?

0
    0
  12. dziś 02:34   DO KAPICY (2)   anonim

Panie Kapica czy panu nie wstyd na mecze Chojniczanki chodzić!!?? To ,że przegrywamy teraz to pana zasługa!! Tak pan przygotował zespół do rozgrywek i te transfery zimą,że przegrywamy teraz mecz za meczem i zawodnicy są zajechani przez pana..Był pan dzisiaj na meczu w Sosnowcu i widział Pan swoją prace jaka Pan wykonał!!

0
    • 30 kwietnia 2012  20:45   do c.f.c.   !

frajerzy to są na mickiewicza

0
      0
    • 30 kwietnia 2012  11:32   Jakoś nie mogę sobie ...   coach futsal club

Jakoś nie mogę sobie przypomnieć kiedy leli frajerów, bo jak na razie to Red Debils są uznawani za frajerow

0
      0
    • 30 kwietnia 2012  10:58   RD   kibic

tyle że Red Devils frajerów z dołów tabeli leje 12:0 a nie przegrywa w beznadziejnym stylu jak MKS

17. wczoraj 19:53   Dedykowane klubowi sprzed lat   emeryt

Nie wiesz nawet ile ci klubie zawdzięczam, Nie umiałabym odszukać szczęścia, A ty sprawiłeś ,że smak jego znam... Z dawnych lat To były piękne dni, Po prostu piękne dni, Nie zna już dziś kalendarz takich dat. Wtedy uczyłeś mnie, kibicować imię swe, Może jeszcze kiedyś się doczekamy, Może w moich oczach będą łzy, Bo nie łatwo żyć jest wspomnieniami, Słowem " ja ",zastąpić słowo " my "... To były piękne dni, Po prostu piękne dni.

19. wczoraj 19:42   Może zamiast Hajdo ... (2)   anonim

Może zamiast Hajdo przydałby się ...Hajto, ale mnie to też nie zachwyca, więc niech zyje Kapica!

• wczoraj 21:26   widzę,że nie pamiętasz kim ...   sprawiedliwy

widzę,że nie pamiętasz kim był Hajto.Jak jeszcze grał to był hulaką ,awanturnikiem i przemytnikiem.Dziwię się ,że taki ktoś jest teraz trenerem w ekstraklasie

0
      0
  20. wczoraj 19:40   spokojnie, tylko 9 pkt straty ...   anonim

spokojnie, tylko 9 pkt straty do lidera, da się odrobic.

22. wczoraj 19:39   Co mecz to niżej w tabeli, ... (1)   anonim

Co mecz to niżej w tabeli, łatwo obliczyć, jakie zajmą miejsce po ostatniej kolejce.

0
    0
  23. wczoraj 19:38   Prezesi chojny do 1 ligi to ...   mzks

Prezesi chojny do 1 ligi to wam jeszcze brakuje

0
    0
  24. wczoraj 19:37   do MKS zaślepieni kibice (2)   Nasza Chojniczanka wróć!

Komu mamy kibicować - zbieraninie przypadkowych piłkarzy, których z Chojnicami oprócz wypłaty na konto nic nie łączy? To są obcy ludzie, chodzą sobie po Sowach i Zetkach i liczą kapustę w kieszeni. Żeby im chciało się chociaż grać. Zawodnik z regionu by dał się pokroić za MKS, by pruł żyły i gryzł trawę aby zrobić sukces. A tutaj większość wie, że gdyby był awans to by musieli sobie szukać nowego klubu. A tak na alibi, zostaniemy w II lidze, na jesień powygrywamy trochę, premie się pozbiera a potem niby powalczymy, ale tak żeby mieć bezpieczne miejsce. Nasz zawodnik by tak nie podchodził, tylko by grał ambitnie i walczył o awans. Kalkulacja cwanych piłkarzyków, co tu więcej gadać.

0
    0
    • wczoraj 23:11   My nie mamy ...   anonim

My nie mamy "swoich" piłkarzy. Kiedy w kancu to zrozumiecie? Ta mlodziez n iejst wystarczajaco dobra nawet na 4 lige, jak widac po wynikiach. Ogarnijcie sie i przyzwyczajcie do tego ze jak sie chce osiagnac cos w chojnciach to potrzebni sa tzw "najemnicy"

0
      0
    • wczoraj 20:32   po co zatrudniać obcych ...   mariusz

po co zatrudniać obcych najemników za grubą kasę i tak nie ma wyników.Stale to powtarzam ,postawić na swoich piłkarzy

0
      0
  25. wczoraj 19:05   TO NIC (1)   kibic

PIŁKARZE NIE MAJĄ W NICZYM WINY! OWSZEM W DESPERACJI FAULOWALI ALE TO ZARZĄDZANIE KLUBEM JEST TRAGICZNE! OCZEKUJEMY WYJAŚNIEŃ OD TRENERA.

0
    0
  26. wczoraj 19:01   To Bolki i to cienkie, ale to ... (1)   anonim

To Bolki i to cienkie, ale to wina prezesow, slepi byli na to co sie w klubie wyrabialo?

0
    0
    • wczoraj 19:07   niestety.. czasem tak bywa. ...   kibic

niestety.. czasem tak bywa. miejmy nadzieje że ktoś z tym zrobi bo inaczej nic dobrego z tego nie wyniknie.

0
      0
  27. wczoraj 18:59   Niezła siara   anonim

I TAK DO KOŃCA LIGI U SIEBIE może wygrają?????? A NA WYJEŹDZIE W TYŁ JUŻ JEST PO IMPREZIE.Zobaczymy co nam przyniesie jesień jak nie pozmieniają zawodników to może kiedyś dotrą do I ligi ale nie teraz i nie w następnym sezonie

0
    0
  28. wczoraj 18:58   Brawo (1)   Brawo

Brawo Brawo Brawo. MKS "Szmacianka" ze szmaciarzami w składzie przegrywa gdzie tylko może HEHEHE

0
    0
  29. wczoraj 18:55   Jak z tej relacji wynika to ...   anonim

Jak z tej relacji wynika to Chojniczanka pokazuje obraz nędzy i rozpaczy, liczyłem ,że w du...ę dostaną i tak się stało.Przecież to są patałachy a nie piłkarze BRAWO ZAGŁĘBIE

32. wczoraj 18:31   anonim włącz sobie mtv ...   mks

anonim włącz sobie mtv zrelaksuj się nie pisz tu żadnych głupot ,po co?

0
    0
  33. wczoraj 18:29   Są jednak dobrzy, ...   anonim

Są jednak dobrzy, przegrywali i wyrownali na wyjeździe, to tylko dobre klasowe zespoly potrafią.

36. wczoraj 17:48   Zagłebie do boju, zawsze ...   anonim

Zagłebie do boju, zawsze kibicuję najslabszym drużynom jak grają z napomopwanymi, w Chojnicach zdaje się że niektorzy pierwszą ligę juz widzieli, acha, zobaczycie ją jak świnia niebo.

0
    0
  37. wczoraj 17:44   Najslabsza druzyna II ligi ...   anonim

Najslabsza druzyna II ligi robi co chce z druzyna z aspiracją na I ligę, żenada, żalosne, popaprańcy i nic wiecej.

39. wczoraj 17:40   Do boju do boju, a swoja ...   anonim

Do boju do boju, a swoja drogą jak to jest, ze ogon tabeli rozklepuje nas jak baba kotlet?

0
    0
  40. wczoraj 17:36   riki   sektor B

Jesienią w Chojnicach przegrywaliśmy 0 : 3, a mecz zakończył się 5 : 3 dla Naszych. Może historia powtórzy się?

0
    0
  41. wczoraj 17:32   Cieszmy się, że ...   anonim

Cieszmy się, że przegrywają tylko 1:0 bo mogli co najmniej 3:0. Moc jest z wami.