Kończą się ferie zimowe

W dniach 16 - 27.01. w Zespole Szkół nr 7 zorganizowane zostało zimowisko dla łącznie 60 dzieci. Na uczniów czekało wiele atrakcji. Każdego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach stacjonarnych oraz poza terenem szkoły.

W czasie przerwy zimowej dzieci nie mogły narzekać na nudę. Przygotowano dla nich liczne atrakcje, dzięki którym m.in. rozwijały swoje zdolności artystyczne.   |  fot. (nad.)

Uczestnicy zimowiska odwiedzili m.in. Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie w celu poznania historii opakowań oraz rolę jaką pełniły dawniej i dziś. W czasie warsztatów każdy uczestnik ozdobił bawełnianą torbę - uczniowie wykonali na niej rysunek wg własnego pomysłu.

Następnie na uczniów czekały atrakcje w Centrum Parku Wodnego w Chojnicach oraz na kręgielni Mistral. Program zajęć był tak ułożony, by każdy dzień obfitował w radosne chwile i zabawy, a jednocześnie dawał dzieciom możliwość rozwoju swoich zdolności i zainteresowań.

Wypoczynek został wsparty finansowo przez firmę Resler oraz Bagietkę, za co ogromnie dziękujemy.

ZS nr 7