Koncertowy początek roku

Chojniccy melomani mają nowych ulubieńców! Belezza Opera Trio zdobyło a wręcz podbiło chojnicką widownię podczas noworocznego koncertu. To już trzeci taki wieczór, rozpoczynający kolejny rok.

Koncert Belezza Opera Trio to zawsze wielkie wydarzenie muzyczne.   |  fot. (ro)

Tym razem bydgoską orkiestrę poprowadził Łukasz Hermanowicz a gospodynią koncertu, pełną wdzięku i humoru była Emilia Czekała. Pod względem repertuaru koncert był starannie dobrany i zróżnicowany. Począwszy od arii operowych m.in. z „Traviaty”, poprzez utwory operetkowe i musicalowe – tu także wybór był ogromny („West Side Story”, „Zemsta nietoperzy”, „Upiór w operze” - to tylko niektóre przykłady).

Zwieńczeniem były piosenki z kanonu muzyki popularnej, m.in.”Volare” Besame mucho” Każdy więc znalazł coś dla siebie. Agnieszka Adamczak - Hutek, Mikołaj Adamczak i Marcin Hutek oczarowali publiczność, występując solo, w duetach i naturalnie jako trio. Ich artyzm sprawił, że widzowie nie chcieli ich tak szybko wypuścić, słuchacze wciąż domagali się bisów! Aż żal, ze na podobna galę musimy czekać aż do sierpniowych nocy operetkowych.

(ro) (m.n.)