Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo (brak biletów!)

Muzyczna uczta dla miłośników piosenki poetyckiej. Już 11 kwietnia o godz. 19.00 na scenie Chojnickiego Centrum Kultury pojawi się legenda gatunku, czyli Krzysztof Myszkowski z zespołem. Będzie nastrojowo i sentymentalnie.

Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia sale w kraju, a ich koncert jest muzyczną ucztą, w której uczestniczy publiczność.   |  fot. ChCK

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Koncerty tej legendarnej formacji stanowią muzyczną atrakcję na niespotykaną dotąd skalę.

Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając wraz z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:

Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna

Wojciech Czemplik – skrzypce

Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa

Bolesław Pietraszkiewicz - gitary

Chojnickie Centrum Kultury Czwartek 11 kwietnia, godz. 19.00. Bilety: 120 zł ( do nabycia w kasie ChCK i przez internet) KUP BILET

ChCK