Koncert Tatiany Okupnik

Po kilku latach przerwy wraca na scenę z nową energią i kompozycjami. Już 2 maja o godz. 18.00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Tatiana Okupnik. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, osobowość sceniczna i medialna.

Wokalistka krok po kroku odnawia swoją karierę muzyczną, a 2024 rok ma być dla niej przełomowy.   |  fot. ChCK

urorka programu X-Faktor. Znakiem charakterystycznym artystki jest wyjątkowa barwa głosu. Rozpoznawalna jako pierwsza wokalistka zespołu „Blue Cafe”, z którym wydała dwa albumy: „Fanaberia” i Demi-sec”. Oba krążki osiągnęły status platynowych płyt. Hity „Do nieba, do piekła” i „You May Be in Love” na trwałe wpisały się już w kanon polskiej muzyki POP i do dziś nie schodzą z anten największych rozgłośni radiowych.

W roku 2005, po rozstaniu z Blue Cafe, Tatiana rozpoczęła solową karierę muzyczną, co zaowocowało wydaniem trzech płyt: „On My Own” (krążek pokrył się złotem), „Spider Web” i „Blizna”. Po przerwie (ze względu na rodzinne plany), a także drugim pobycie za granicą, artystka wróciła na scenę. Zapowiedzią nadchodzącej płyty są ostatnie single „Mama idzie w długą” i „Puzzle”.

Chojnickie Centrum Kultury. Czwartek 2 maja, godz. 18.00. Bilety: 90 zł (do nabycia w kasie ChCK i przez internet) KUP BILET

ChCK