Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 6 listopada o godz. 18:00 na niesamowity koncert dla dzieci „Najpiękniejsze piosenki Disneya”. To sentymentalna podróż po najpiękniejszych i popularnych melodiach.
15 października 2025 15:02Na których wychowuje się kolejne już pokolenie. Nie zabraknie piosenek z kultowych, ponadczasowych produkcji, ale także z tych nowszych, również popularnych i doskonale znanych zwłaszcza naszej młodszej publiczności. Wśród wykonanych utworów znajdą się m.in.: "Miłość rośnie wokół nas", "Mam tę moc", "Kolorowy wiatr", "Na morza dnie", "Wierna, odważna i prawa" oraz "Krąg życia".
Koncert "Najpiękniejsze piosenki Disneya" był jedną z atrakcji tegorocznych Dni Chojnic, a teraz chojniccy artyści wystąpią w Chojnickim Centrum Kultury w składzie:
Weronika Sajnaj
Janusz Łangowski
Wiesław Galikowski
Bartek Nowak
Bilety: 20 zł (ulgowy), 25 zł (normalny) dostępne w kasie ChCK i przez internet KUP BILET
Anna Pupka Lipińska

CHOJNICE.COM
© Copyright Chojnice.com 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie:
Portale internetowe