Koncert Michała Bajora - „No, a ja?"

Michał Bajor po latach wraca do Chojnic. Już 18 kwietnia o godz. 19.00 wystąpi na scenie ChCK i zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej pyty "No, a ja? ". To będzie wyjątkowy wieczór pełen muzycznych wspomnień i autorskich nowości.

Na scenie ChCK wystąpi nieprzeciętny artysta i zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty.   |  fot. Jacek Pióro

No, a ja?” to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Wszystko zaczęło się od pomysłu nagrania w nowych aranżacjach piosenek, które Michał Bajor śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Artysty. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów!

Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.

Chojnickie Centrum Kultury. Czwartek 18 kwietnia, godz. 19:00. Bilety: 139 zł (do nabycia w kasie ChCK i przez Internet) KUP BILET

ChCK