Komedia "Martwa natura"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 12 stycznia 2023 r. na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina, który tym razem zaprezentuje czarną komedię z wątkiem kryminalnym.

Na styczniowy spektakl teatralny zaprasza ChCK.   |  fot. ChCK

Czworokąt: znany malarz, jego żona – niedoceniona malarka, ich służąca oraz chciwy marszand są zaplątani w morderczą sieć intryg. Morderczą w dosłownym sensie. Kto kogo chce w końcu zabić – nie wiadomo! Jedno jest pewne – pełna zwrotów akcji komedia okraszona mistrzowskimi „pojedynkami” aktorskimi utrzymuje w napięciu do ostatniej chwili… Doskonała zabawa gwarantowana!

Spektakl to "Martwa natura" to przezabawna propozycja Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie w reżyserii Zdzisława Derebeckiego – czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę – Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską – Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego.

Reżyseria: Zdzisław Derebecki Autor: Joe DiPietro

Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Zdzisław Derebecki, Wojciech Rogowski  

Czas trwania spektaklu: 1h 15 min (bez przerwy)

Chojnickie Centrum Kultury. Czwartek 12 stycznia 2023 r., godz. 17:00. Bilety: 50 zł (do kupienia w kasie ChCK i przez internet) KUP BILET

Łukasz Sajnaj