Kolejne rozstrzygnięcia w chojnickiej lidzie halowej

W piątek (06.01.) rozegrano 7 kolejkę spotkań ChLH Sport-Club.pl. W pierwszym spotkaniu zespół Pro Efekt Piotrex wysoko pokonał Chojnicki Rejon 9:3 nadając ton od samego początku, do przerwy zdobyli trzy gole, a po przerwie dołożyli jeszcze 6 goli.

Ekipa Sumy, która była do tej pory niepokonana, tym razem poznała smak porażki w pojedynku z Przedszkolem Parrot.   |  fot. screen video

Ciekawym meczem był pojedynek Transport Pawełek z M&P Ryduchowscy, gdzie do przerwy wynik był remisowy. Ale zespół z Rytla zawsze może liczyć na bramkostrzelnego Gruzina Tedoradze, który dołożył kolejne dwie bramki dające zwycięstwo. Trzeci mecz był równie zacięty, Ek-Gaz rywalizował z Dachy Szopiński. Tutaj spotkanie zakończyło się przewagą jednej bramki na korzyść Dachów.

Ostatni w tabeli Best Bud Docieplenia wreszcie wygrał pokonując niespodziewanie faworyzowaną Falangę w bramkostrzelnym meczu. Aktualni jeszcze Mistrzowie wystąpili w mocno oldbojskim zestawieniu i nie dali rady szybszym rywalom, którzy zaaplikowali im aż siedem bramek. Najciekawszym spotkaniem był mecz na szczycie tabeli Przedszkole Parrot - Suma. Suma była do tej pory niepokonana, ale tym razem poznała smak porażki. Przedszkole po dwóch bramkach Prusaczyka prowadziła dwiema bramkami, kontaktowy gol Patryka Drewka ustalił jedynie wynik spotkania.

W klasyfikacji strzelców na prowadzeniu z 12 golami na koncie znajduje się Patryk Drewek (Suma), jedną bramkę mniej ma Otar Tedoradze (M&P Ryduchowscy), a tę dwójkę goni para Guladi Kokoladze (Falanga) i Tobiasz Sawa (Pro Efekt Piotrex), którzy strzelili po 9 goli.

Za tydzień w weekend rozegrane zostaną dwie kolejki, po której zostanie ustalona kolejność ośmiu drużyn, które zagrają w fazie playoff. Każdy zespół ma jeszcze szansę zakwalifikowania się, tak więc emocje będą tylko rosnąć!!!

Wyniki 7 kolejki ChLH

Pro Efekt Piotrex – Chojnicki Rejon 9:3 (3:1)

bramki: Piesik 3, Sawa 2, Trzebiński, Narloch, Niemczyk, Bielawski (samobójcza) - Kulczyk 2, Brunka

Transport Pawełek - M&P Ryduchowscy 3:5 (2:2)

bramki: Draszanowski, Węglewski, M.Tobolewski – Tedoradze 2, Kosiedowski, Kloskowski, Kwiatkowski

Ek-Gaz - Dachy Szopiński 2:3 (1:1)

bramki: Dorau Froelke – P.Szopiński 2, Rybacki

Falanga - Best Bud Docieplenia 5:7 (2:2)

bramki: Picuła 2, Gierszal, Synoradzki, Zozulya – Boczek 2, Malewicz 2, Czarnowski, Gierszewski, Szopiński

Przedszkole Parrot – Suma 2:1 (1:0)

bramki: Prusaczyk 2 - Drewek