Kolejna wygrana Red Devils!

Czerwone Diabły nie zwalniają tempa. W zakończonym przed chwilą meczu Ekstraklasy futsalu chojnicki zespół wygrał 2:1 w Tychach z miejscowym GKS.

Vadym Ivanov strzelił zwycięską bramkę dla Red Devils i lider Ekstraklasy nadal jest w Chojnicach.   |  fot. (olo)

GKS Tychy – Red Devils Chojnice 1:2 (0:0)

Red Devils: Błaszczyk, Burglin - Sobański, Ivanov (ż.k), Sundeev, Mączkowski, Kolesnik,  Ł. Pieczyński, D. Pieczyński, Kriezel, Solecki (ż.k), Kaźmierczak. Trener: Oleg Zozula.

Do przerwy zespół Red Devils remisował na wyjeździe z GKS Tychy 0:0. W 29 min. prowadzenie Czerwonym Diabłom dał Mariusz Kaźmierczak. Gospodarze wyrównali w 34 min., ale ostatnie słowo należało do piłkarzy z Chojnic.

3,5 minuty przed końcem meczu do siatki trafił Vadym Ivanov. W końcówce gospodarze wycofali bramkarza i mocno przycisnęli nasz zespół, jednak cała drużyna wraz z dobrze interweniującym Łukaszem Błaszczykiem nie dała się pokonać i Red Devils wygrało czwarty mecz z rzędu.

Lider Ekstraklasy nadal jest więc w Chojnicach!

Wyniki: Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk 7:4 (2:3), Gwiazda Ruda Śląska - AZS UŚ Katowice 1:2 (1:1), Gatta Active Zduńska Wola - Remedium Pyskowice 4:2, Pogoń 04 Szczecin - Wisła Krakbet Kraków 3:1 (2:0), Marwit Toruń - Rekord Bielsko Biała 1:1 (0:0).

Drużyna Red Devils ma na koncie 12 punktów, drugie miejsce zajmuje Clearex Chorzów – 9 punktów, trzecie Pogoń Szczecin – 9 punktów, czwarte Gatta Zduńska Wola – 8 punktów. Tabelę zamyka zespół AZS Gdańsk – 0 pkt.

• 15 października 2012  11:07   kasa...................................   kibic

większa na RED DEVILS z MIASTA-po 50% dla Chojniczanki i 50% dla RED DEVILS-pozdrawiam 2zwycięzców na WYJAZDACH.

0
      0
  3. 14 października 2012  21:17   Brawo, ale najtrudnijesze ...   RD

Brawo, ale najtrudnijesze mecze dopiero przed nami. Cieszy pozycja lidera, mam nadzieje ze chlopaki zachowaja zimna glowe i nikt nie zacznie gwiazdorzyc.