Kobranocka na andrzejki

Dobre czasy wróciły do Kornela – klub juz na dobre odżył koncertowo. W sobotni andrzejkowy wieczór było energetycznie za sprawą koncertów Kobranocki i chojnickiego Serca.

Kobranocka w Kornelu.   |  fot. (ro) (je)

Dla fanów punk rocka była to podwójna gratka. Serce odrodziło się niedawno a na koncercie muzycy sięgnęli do swoich korzeni, czyli przede wszystkim do utworów powstałych jeszcze w latach 90 – tych. Wówczas na ogólnopolskiej scenie zaskakiwali niebanalnymi tekstami okraszonymi mocną muzyką. Szczególnie dla widzów po 30 – tce odżyły wspomnienia z dawną siłą. Ten godzinny koncert Serca z pewnością można zaliczyć do udanych. Kobranocka zainstalowała sie na scenie tuż po godz. 21.
- Ostatnim razem byliśmy  w tym mieście ponad 20 lat temu – przypomniał Andrzej „Kobra” Kraiński. Wielu widzów też pamiętało tamten koncert. I od początku toruńscy muzycy uruchomili wehikuł czasu, bo na początek zabrzmiało prehistoryczne „Jeśli to nie zabronione” a potem jeszcze wiele muzycznych perełek z przeszłości. Kobranocka nie grzebała się jednak wyłącznie w historii – podczas koncertu zabrzmiało też wiele premierowych kompozycji, które czekają dopiero na płytową premierę. Mimo ciasnoty na scenie „Kobra” z kolegami czuli się na niej wyśmienicie i zeszli z niej dopiero po dwuipółgodzinnym koncercie! Przy takiej dawce muzyki każdy fan mógł czuć się usatysfakcjonowany i nasycony.
(ro)

Wiecej zdjęć

  1. 21 stycznia 2010  00:24   "Irlandia..." na youtube   JE

    Zapraszam na http://www.youtube.com/watch?v=qf9s2W-RfgE, gdzie umieściłem nagranie "Kocham cię,jak Irlandię".

    0
    0