Kluczbork - Chojniczanka 1:1

Dziś od 15.30 w dalekim Kluczborku o drugoligowe punkty walczy Chojniczanka. Czy wicelider odniesie zwycięstwo? Po 25 minutach meczu Chojniczanka prowadzi 1:0.

Kibice zobaczyli dwa gole, zawodnicy ... 10 kartek, w tym dwie czerwone.   |  fot. arch. red.

Chojniczanka mecz zaczęła w składzie: Primel - Mikołajczyk, Kaśnikowski, Jakosz, Marynowicz, Posmyk, Atanacković, Szczepan, Tarnowski - Tatara, Kaźmierowski.

0:1! Bramkę w 24 minucie strzelił Paweł Posmyk. Trafił ... z rzutu karnego. Chojniczanka prowadzi na trudnym terenie 0:1. Niestety, jest też zła wiadomość. Piłkarz z Kluczborka po faulu w polu karnym ujrzał czerwoną kartkę. Chojniczanka gra więc od 25 minuty w przewadze jednego zawodnika. Po strzeleniu bramki Chojniczanka skupiła się na obronie i walczy o swoje. Żółte karki otrzymali Atanacković i Posmyk. Najważniejsze jednak jest to, że do przerwy nasz zespół prowadzi w Kluczborku 0:1.

Rozpoczęła się druga połowa.Niestety, ale mieliśmy racje. Grająca w przewadze jednego zawodnika Chojniczanka dała sobie wbić gola na 1:1 (z rzutu karnego), a w 76 minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie, na szczęście Primel wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem gospodarzy. Do końca meczu jeszcze kwadrans. Być może uda się strzelić bramkę Trojanowskiemu, który wszedł na boisko w 75 minucie za Tarnowskiego. Pięć minut wcześniej na boisku za Tatarę pojawił się Pieczara. W 65 minucie Mikołajczyk, a w 74 minucie żółtą kartkę obejrzał Kaźmierowski. W 80 min. ponownie przed utratą gola uratował nas Primel, wybijając piłkę lecącą w samo okienko po rzucie rożnym. W 82 minucie Hajdamowicz wszedł za Kaźmierowskiego, a żółtą kartkę obejrzał Kaśnikowski. Szans bramkowych brak. W ostatniej minucie regulaminowego czasu trener Kapica wpuścił na boisko Jurgę za Marynowicza. Sędzia dolicza jeszcze 5 minut.

Nie strzelimy gola, ale też nie stracimy. Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie w Kluczborku. Chojniczanka przywozi więc do domu jeden punkt. Jak się na ma co się lubi, to się lubi co się ma. Trzeba cieszyć się z remisu i wygrać u siebie z Turem Turek.

Wyniki z innych boisk: Czarni Żagań  - Nielba Wągrowiec  2:0, Elana Toruń  - Bytovia Bytów 1:2, Energetyk ROW Rybnik  - Górnik Wałbrzych  2:0, Calisia Kalisz  - GKS Tychy  1:1, Chrobry Głogów  - Raków Częstochowa  2:1. Na niespodziankę zanosi się w Zdzieszowicach, na 5 minut przed końcem Ruch prowadzi z liderem Miedzią Legnica 1:0. Ruch Zdzieszowice - Miedź Legnica 1:0. Tur Turek - Jarota Jarocin 2:3.

To była kolejka niespodzianek. Mimo remisu Chojniczanka utrzymała drugie miejsce w tabeli, a nawet zbliżyła się na jeden punkt do lidera Miedzi Legnica. Punkty stracił też trzeci w tabeli GKS Tychy, który zremisował na wyjeździe z Calisią Kalisz.

Kolejny mecz Chojniczanka rozegra u siebie z Turem Turek w sobotę o 15.00.

1. 13 października 2011  07:36   Fakt, ze mamy vicelidera, ale ...   anonim

Fakt, ze mamy vicelidera, ale gdyby wykorzystać frajerskie przegrane nikt by nam nie podskoczyl, a tak liczymy na walkowery i łut szczęścia.

0
    0
  2. 13 października 2011  00:02   mamy wicelidera a niektorzy ...   anonim

mamy wicelidera a niektorzy tutaj placza ze slabo gramy. stuknijcie sie w glowe barany.

4. 12 października 2011  22:00   Nie ma co narzekać, dzisiaj ...   zaq

Nie ma co narzekać, dzisiaj zarobione 3 pkt :)

0
    0
  5. 12 października 2011  20:22   przepraszam najmocniej ...   anonim

przepraszam najmocniej Tur-jarota2:3 (gdzieś piszą że 2:2 a gdzieś indziej że 2:3, sam już nie wiem)

0
    0
  6. 12 października 2011  18:49   Tur Turek-Jarota Jarocin 2:2, ... (1)   anonim

Tur Turek-Jarota Jarocin 2:2, a nie 2:3

0
    0
    • 12 października 2011  20:16   2:3   (olo)

Oczkowski strzelił dla Jaroty gola w ostatniej minucie na 2:3

0
      0
  7. 12 października 2011  18:06   Co chcecie panowie, jest git, ...   anonim

Co chcecie panowie, jest git, szkoda tylko, ze nie wykorzystaliśmy szansy, ktorej juz kolei? na porażkach innych druzyn.

9. 12 października 2011  17:37   dobra nie jest zle. 1-1 na ...   anonim

dobra nie jest zle. 1-1 na wyjezdzie w kluczborku to dobry wynik. miedz narazie przegrywa wiec byc moze odrobimy punkt do nich. nastepny mecz usiebie z turem,wiec mysle ze 3ptk sa realne.

11. 12 października 2011  17:27   hehe   anonim

olo moze czasem i zlosliwy, ale ma racje, niestety, gralismy w przewadze 1 zawodnika prawie caly mecz i nic, nie strzelilismy znow gola, tylko straciismy, o t i cala prawda

0
    0
  12. 12 października 2011  17:20   Spoko, może znów gdzieś ...   anonim

Spoko, może znów gdzieś ktoś grał nieuprawniony i pkt poźniej się znajdą:)

15. 12 października 2011  16:57   mata wyniki   anonim

Czarni Zagan 2 - 0 Nielba Wagrowiec Elana Torun1 - 2 Bytow ROW Rybnik 0 – 0 Walbrzych Chrobry Głogów 2 – 1 Rakow

0
  19. 12 października 2011  16:24   Nie ma mocnych na Chojnice, ...   Poinformowany

Nie ma mocnych na Chojnice, wiedzą o tym nie tylko okolice, po Euro zacznie sie budowa zespołu na ekstraklasę.