Juniorzy przegrali (galeria foto)

W sobotę na boisku Modrak juniorzy Chojniczanki przegrali pierwszy swój mecz w Pomorskiej Lidze Juniora B z Jantarem Ustka. Chojniczanka do przerwy prowadziła 1:0 po golu samobójczym, w drugiej połowie goście okazali się lepsi i ostatecznie wygrali 3:2.

Nie była to udana inauguracja sezonu juniorów Chojniczanki.   |  fot. (olo)

W środę zespół prowadzony od niedawna przez Roberta Pruszaka jedzie na zaległy mecz do Lechii Gdańsk, a w niedzielę do Słupska na spotkanie z Gryfem.

Tekst i foto: olo)

1. 4 września 2012  11:36   zorro   zorro

jeden człowiek (były dyrektor) odszedł z klubu i wszystko się wali... seniorzy, rezerwy, młodzież szkoda mi słów na to wszystko

0
    0
  2. 4 września 2012  10:09   robert   ttx

jedynym sukcesem Zadymy jako trenera to chyba będzie finał wojewódzki z jego Liceum z Czerska...

0
    0
  3. 2 września 2012  22:53   Chojnicka piłka dopadła juz ...   anonim

Chojnicka piłka dopadła juz dna..i juz z niego prędko nie wyjdzie...

• 3 września 2012  20:08   gosc   anonim

nie wiem czy zauważyliście ale to dopiero pierwszy mecz był rozegrany u juniora młodszego wieć nie wiem o co tyle krzyku!!!