Jak karnawał to zabawa!

W Przedszkolu Samorządowym nr 9 "Skrzaty" z oddziałami integracyjnymi w Chojnicach pojawiła Czarownica Marcelina z prawdziwym kotem, Batmani, księżniczki, biedronki, motylki, muszkieterowie i jeszcze wiele bajkowych postaci.

Przedszkolną salę balową wypełniły piękne wróżki, królewny, czy bohaterowie różnych bajek dla dzieci.   |  fot. nadesłane

To wszystko za sprawą Karnawałowego Balu Przebierańców. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Po śniadaniu wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Był on nie tylko okazją do zabawy, ale i integracji grup. Były tańce w parach, w kole oraz wężyki.

Na balu zjawił się również Gwiazdor, który przyniósł paczkę dla każdego z naszych przedszkolaków! Dzieci zaśpiewały mu piosenkę i zaprosiły do wspólnego tańca. Bawiono się wesoło podczas konkursów. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić się herbatki.

Natlia Szwedowska

fotoreportaz.jpg