Najprawdopodobniej IV edycja Festynu Przyrodniczego z soboty 7 czerwca, która odbyła się w Parku 1000-lecia, będzie ostatnią, której głównym organizatorem był Jacek Hałuszkiewicz. Tak wynika z jego wpisu na FB.
9 czerwca 2025 11:45Jacek Hałuszkiewicz (na zdjęciu z prawej) ma nadzieję, że znajdzie się następca, który będzie kontynuował kolejne edycje festynu, które odbywały się z jego inicjatywy. | fot. (je)
- Dziękuję wszystkim gościom specjalnym, partnerom, sponsorom, wystawcom, odwiedzającym za to, że docenili nasz wysiłek. Dziękuję firmom, które pomogły w przygotowaniu tego przedsięwzięcia. Dziękuje młodzieży z różnych szkół, która już od 5 rano pomagała w ustawieniu imprezy. Kochani absolwenci! Naprawdę cieszę się, że nadal sami przychodzicie i dalej współtworzycie wydarzenia, których byliście częścią za czasów swojej szkolnej obecności.
- Jestem Wam bardzo wdzięczny za tą pomoc. Dla mnie Festyn Przyrodniczo - Ekologiczny był czymś bardzo ważnym. Pokazywał naturę ludzi i pomagał doceniać starania nawet te najmniejsze osób, które chciały coś zrobić, a nie wiedziały, jak do tego podejść. Zaliczyliście sprawdzian, a ja się żegnam z tą inicjatywą i mam nadzieję, że Ktoś ją przejmie. Dziękuję Wam bardzo.
Uważamy, że nie można dopuścić, by to wydarzenie o coraz większym formacie i zasięgu umarło śmiercią naturalną. Może członkowie Komisji Ochrony Środowiska w RM Chojnic znajdą sposób na podtrzymanie tego Festynu „przy życiu”?
Oprac. (je)
CHOJNICE.COM
© Copyright Chojnice.com 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Portale internetowe