Iwona Gadomska ponownie najlepsza

W sobotę 25.02. w hali widowiskowo - sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbył się drugi turniej z cyklu XVI GRAND PRIX w tenisie stołowym. Zgromadził 127 zawodników.

Iwona Gadomska w łącznej klasyfikacji ma maksymalną liczbę punktów.   |  fot. R. Megger

Aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu, trzeba trzykrotnie wziąć udział w zawodach. Turniej został rozegrany w 4 kategoriach: młodzik/czka, kadet/ka, junior/ka, senior/ka. Chojnicki klub UKS „ÓSEMKA” THERAPEUTICA/BB AUTO/ NEW HOUSE reprezentowała Iwona Gadomska, w kat. seniorka (5 zawodniczek) wygrała swoje mecze zajmując I miejsce.

W kat. Senior( 14 zawodników), II miejsce zajął Arkadiusz Dłużewski, Jarosław Mikołajewski uplasował się na poz. 8-12 – zawodnicy z Chojnic, sympatycy tegoż sportu.Nieco dalej zawodnik c Chojnic M. Drejer. Przed nimi 2 kolejne turnieje, powodzenia!