Ivanov zaszalał. Red Devils wygrali w Pucharze

Bez cienia wątpliwości do kolejnej rundy Pucharu Polski awansowali zawodnicy Red Devils. W zakończonym przed chwilą meczu w Warszawie rozgromili najsłabszą drużynę I ligi Mazowię.

Vadym Ivanov (z prawej) strzelił w Warszawie pięć goli.

Świetny mecz zanotował Vadym Ivanov, który strzelił pięć bramek.

Mazovia – Red Devils 3:9 (0:4)

Bramki: Ivanov 5, Kaźmierczak, Kolesnik, Skiba, Sobański.

Red Devils: Burglin - Sobański, Ivanov, Kolesnik, Kaźmierczak, Chrzonowski, Skiba, Repiński, Karatsuba.

Czerwone Diabły potwierdziły, jak spora jest przepaść między I ligą a Ekstraklasą futsalu. Mazovia to najsłabszy zespół I ligi (1 wygrana, 6 przegranych) i różnicę poziomów było widać na parkiecie. Już do przerwy nasz zespół prowadził różnicą 4 goli po trafieniach Kaźmierczaka, Kolesnika, Skiba i Ivanova.

Na początku drugiej połowy gospodarze strzelili bramkę, ale chojnicki zespół szybko odpowiedział golami Sobańskiego i aż czterema Ivanova, który w tym meczu zdobył łącznie pięć bramek. W samej końcówce gospodarze jeszcze dwukrotnie pokonali Kepę, który zastąpił w bramce Burglina, ale bramki te nie miały już żadnego znaczenia, bowiem Red Devils zwyciężyli aż 3:9.

Red Devils bez trudu awansowali do 1/8 Pucharu Polski. Już za tydzień nasz zespół czeka ważny mecz ligowy w Toruniu z Marwitem.

1. 14 listopada 2011  12:30   Jasne   (olo)

O jest koło I i dlatego z Ivanova zrobił się Ovanova ;-) Ale to efekt tego, że zanim piłkarze zeszli w Warszawie z parkietu, a już na pewno zanim wzięli prysznic, mieliście już wynik i relację podaną na portalu. Warto chyba było nawet za cenę tak strasznego błędu...