Ivanov przelobował Wisłę (video)

Vadym Ivanov pięknym strzałem z przewrotki, który można obejrzeć w naszej relacji wideo, postawił kropkę nad „i” i zapewnił drużynie Red Devils zwycięstwo nad wicemistrzem Polski Wisłą Kraków.

Vadym Ivanov strzelił dziś piękną bramkę Wiśle Kraków, a Diabły wygrały 3:1.   |  fot. (olo)

RED DEVILS – WISŁA KRAKÓW 3:1 (0:1)

Bramki: Dariusz Pieczyński, Dominik Solecki, Vadym Ivanov – Marcin Kiełpiński.

Red Devils Chojnice: Błaszczyk, Burglin – Ivanov, Sudeev, Mączkowski, Kolesnik,  Ł. Pieczyński, D. Pieczyński, Kriezel, Solecki. Trener: Oleg Zozula.

Mecz Red Devils z Wisłą Kraków przyciągnął do chojnickiej hali komplet widzów. I na pewno nikt, kto poświęcił niedzielny wieczór na ten mecz, tego nie żałował. Wśród kibiców siedział też trener reprezentacji Polski w futsalu Klaudiusz Hirsch.

Do przerwy 1:0 prowadziła Wisła, a gospodarze byli troszkę jakby przestraszeni i schowani. Prawdziwe emocje zaczęły się jednak dopiero po przerwie. Już 15 sekund po rozpoczęciu drugiej połowy bramkarza gości lekkim, ale precyzyjnym strzałem przy słupku zaskoczył Dariusz Pieczyński. Ten gol dodał Diabłom wiary w to, że mogą pokonać faworyzowaną, ale będącą w dołku Wisłę, w której składzie grało kilku zawodników „z nazwiskiem”.

Wisła notowała sporo strat, często zawodnicy gości grali długie i niecelne podania. W 31 min. Dominik Solecki przejął piłkę w środku boiska i wyszedł sam na sam z bramkarzem Wisły. Podobną sytuację zmarnował w pierwszej połowie, ale tym razem ze stoickim spokojem wyczekał golkipera Wisły i tuż przy nim skierował piłkę do siatki. Trybuny chojnickiej hali eksplodowały z radości, a Wiśle ten gol jeszcze bardziej przyciął skrzydła.

Ozdobą tego meczu była bramka Vadyma Ivanova na minutę przed zakończeniem spotkania. Po ładnej, zespołowej akcji Ivanov otrzymał podanie w narożnik pola karnego i postanowił stojąc tyłem do bramki uderzyć piłkę przewrotką. Piłka przeleciała nad bramkarzem i wpadła do siatki.

Zespół Red Devils wykorzystał dziś słabość i błędy Wisły i do hitowego meczu na szczycie przystąpi z pozycji lidera. Już za tydzień w niedzielę w Chojnicach pierwsze w tabeli Diabły podejmą wicelidera Pogoń Szczecin. Początek meczu tradycyjnie o godz. 18.00.

Pomeczowych wypowiedzi trenerów obu drużyn oraz zawodników, w tym strzelca bramki Vadyma Ivanova można posłuchać w materiale wideo. Zapraszamy też do obejrzenia bramki Ivanova na 3:1.

1. 26 listopada 2012  17:17   Pięknie :D   kris

aż miło się na duszy robi jak się patrzy na tabelę :) Powodzenia Panowie w kolejnych meczach :D

0
    0
  2. 26 listopada 2012  16:08   kto został nejlepszym zawodnikem meczu? (1)   EDI

Kto wygrał w konkursie na najlepszego zawodnika meczu?

0
    0
  3. 26 listopada 2012  15:20   mecz   anonim

czytając tu opinie typu - ten zagrał słabo a tamten jeszcze słabiej można wyciągnąć wnioski, iż Red Devils wysoko przegrali ten mecz. A rok temu Wisła wygrała w Chojnicach na luzie 6:1, a teraz w drugiej połowie to piłkarze RD totalnie zdominowali faworyta do tytułu mistrza. Szanowni kibice, troszkę więcej szacunku dla zespołu.

0
    0
  4. 26 listopada 2012  14:52   teagedia   jurkis

najlepszy byl blaszczyk maczkowski sie przewracal na pilce a co z tomkiem sie dzieje to sam juz niewiem ale to juz trener powinien wiedziec zreszta on chyba tez juz po zawale bo to co wyprawia to nie do pomyslenia

0
    0
  5. 26 listopada 2012  08:53   Jak sie Misza obje ...   anonim

Jak sie Misza obje modyfikowana zywnościa to już nie będzie grał, bo sie zmutuje.

0
    0
  6. 26 listopada 2012  08:48   Misza   Maciej

Dzisiaj swoja klase pokazał Misza, widać pokazał że mamy wyrównany cały skład i zaangażowanie 110% brawo panowie

0
    0
  7. 26 listopada 2012  08:17   co tam jakiś mecz?   anonim

Wiele państw jest przeciwnych przeciwko modyfikowanej żywności, nasz kraj jako jeden z nielicznych wyraził aprobatę i podpisał możliwość dopuszczającą ją do obrotu nie biorąc pod wzgląd zdrowia obywateli. Temat żywności modyfikowanej genetycznie budzi na świecie wiele kontrowersji. Dzieje się tak dlatego, że przedmiotem manipulacji genetycznej stało się środowisko naturalne. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że problem GMO jest związany z naukową i ekonomiczną ekspansją kilku koncernów działających w obszarze agrobiznesu. Zagrożenia dla zdrowia człowieka wynikające ze spożywania żywności modyfikowanej genetycznie: • Zaburzenia odporności. • Zmniejszenie płodności. • Zaburzenia metabolizmu. • Zaburzenia hematologiczne. • Odporność na antybiotyki. • Wzrost zachorowalności na nowotwory. • Miłego dnia odpowiedz

0
    0
  8. 26 listopada 2012  05:49   do lekarza   andrzej sepolno

pierwszy raz bylem na meczu i emocji bylo duzo ale jeden biega kulawy a co do trenera gospodarzy to jakis wariat bardzo schorowany pacjent jego zachowanie jest skandalem i dobrze ze nie mowi po polsku bo moj syn by sie nasluchal

0
    0
  9. 25 listopada 2012  23:52   Kibice Chojniczanki dopingowali Red Devils, a kibole Wisłę. (2)   zmartwiony

Wśród tych ostatnich był radny PiS Marek Szmagliński. Czy to "patriotyzm lokalny" w wydaniu PiSu?

0
    0
    • 26 listopada 2012  09:11   anty kapo   anonim

rodzice cie nie uczyli ze brzydko jest kapowac?

10. 25 listopada 2012  22:28   jejejeee (1)   stały bywalec

błaszczy do kadry polski mączkowski do friska taka jest róznica między obiema czwórkami

0
    0
    • 26 listopada 2012  13:56   odp   anonim

każdemu moze nie wyjść mecz, to że Mączek akurat mógł sie zachować lepiej to nie znaczy ze nadaje sie tylko do Friska. jak tak chcemy patrzeć to kazdy sie tam nadaje, bo kazdemu sie moga przytrafic glupie bledy..

0
      0
  11. 25 listopada 2012  22:25   brawo (1)   anonim

w mojej ocenie najlepsi na parkiecie w kolejnosci solecki błaszczyk ivanow[kapitalna bramka]dobry poziom braci pieczyńskich a jesli chodzi o pozostałych poniżej oczekiwań brak pomysłu na gre i wydawało mi sie ze vitali chyba grał na jednej nodze ale juz jutro kolejny mecz tak więc powinien dojsc do siebie