II Festyn Rodzinny w Przedszkolu i Żłobku Niepublicznym „Krokodylek”

8 czerwca w Przedszkolu i Żłobku Niepublicznym „Krokodylek” w Chojnicach odbył się drugi „Festyn Rodzinny” na który, zaproszono dzieci z przedszkola, żłobka oraz rodziców, rodzeństwo, dziadków.

Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne, pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej i żłobkowej, które łączy pokolenia.     |  fot. nadesł.

Na gości czekało wiele atrakcji: dmuchane zamki, wata cukrowa, hot-dogi, obiad w formie grilla, brokatowe tatuaże, malowanie buziek, bańki mydlane, kawa, słodkie wypieki, taniec, zabawy integrujące dzieci/dorosłych oraz prezenty dla najmłodszych. Całą imprezę uświetnił koncert Sebastiana Sikorskiego, którego synek Michał uczęszcza do naszego przedszkola.

Przedszkole i Żłobek Niepubliczne „Krokodylek” serdecznie dziękuje wszystkim którzy sprawili iż, ten sobotni słoneczny dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny. Nad przebiegiem festynu czuwała dyrektor przedszkola/żłobka Karolina Ginter wraz z niezastąpioną załogą Krokodylkowej Rodziny. Pani Karolina zaprasza Krokodylki za rok na kolejny festyn, który łączy pokolenia w przyjaznym, ciepłym, pełnym miłości miejscu.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości i zachęcamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych i odwiedzania strony: www.przedszkolekrokodylek.pl i https://www.facebook.com/profile.php?id=100082905534244

(nad.)