Hip - hopowe czwarte urodziny

Istniejący od 4 lat portal rapchojnice.pl integruje znakomicie środowisko fanów i wykonawców rapu i hip hopu. Czwarte urodziny odbyły się hucznie i z udziałem wielu muzycznych gości. Pub Grota, w którym odbył się ten jubileusz pękał w szwach.

Na jubileuszu bawiło się wielu gości i sympatyków portalu.   |  fot. (ro)

Na urodziny stawiło się ponad sto osób. Koncert rozpoczęli Lolu (Chojnice) i Łangi (Czersk),. Kolejnymi saportami byli Guziec/Miki (Brusy) i Megson z Człuchowa. Ostatnia godzina należał dla gości ze Starogardu Gdańskiego, którzy są doskonale znani fanom hip - hopu nie tylko na Pomorzu, ale i w całej Polsce - Chudini/Mazik (Yoł Flow), oraz Mielzky. W czasie całego koncertu najbardziej napracował się DJ Te, który zapewnił bity i skrecze dla wszystkich wykonawców.

RapChojnice.Pl to niezależny, istniejący od lutego 2007 roku, non profitowy, portal zajmujący się promocją kultury hip - hop w regionie i nie tylko. Głównym celem RapChojnice.Pl są działania związane z organizacją i promocją zdarzeń związanych w jakikolwiek sposób z hip - hopem jak i wspieranie działań artystów lokalnej sceny poprzez udostępnianie ich materiałów na łamach portalu i nie tylko. Efektem tych działań były liczne już Rap Nights, udane występy w sąsiednich miastach - Człuchowie, Sępólnie Krajeńskim, Czersku, Tucholi, patronaty nad wydawnictwami płytowymi, koncerty charytatywne.

(ro)

fotoreportaz.jpg

 1. 20 lutego 2012  15:56   jerzy   anonim

  Zna ktos lepsze miejsce na takie imprezy w Chojnicach? o.O

  0
  0
 2. 19 lutego 2012  23:13   Wystrój w tym Pubie ... (1)   Maxim

  Wystrój w tym Pubie rewelacja takiej nory dawno nie widziałem .Szkoda że na tak fajną impę i rocznicę organizatorzy nie załatwili fajnego klubu

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 20 lutego 2012  07:37   heheh   itsbovibaby

   takiej groty dawno nie widzialem...

   0
   0