Grom rozgromiony przez Chojniczankę

Jak spora przepaść dzieli czwartą ligę od drugiej pokazał dzisiejszy sparing, w którym Chojniczanka rozgromiła średniaka IV ligi aż 10:0. Dla Chojniczanki był to ostatni sparing przed startem ligi.

Za tydzień chojniczanie rozpoczną walkę o ligowe punkty.   |  fot. (olo)

CHOJNICZANKA - GROM OSIE 10:0 (2:0)

Bramki: Kacper Tatara 3,  Paweł Posmyk 2, Krystian Pieczara 2, Szymon Kaźmierowski, Adrian Ligienza, Tomasz  Parzy.

CHOJNICZANKA: Misztal - Gogol, Hajduczek, Sierant, Bednarek, Wasikowski (46. Pestka), Pach, Atanackovic (57. Parzy, 75. Liegienza), Posmyk, Kaźmierowski (50. Pieczara), Tatara.

Zamiast Olimpii Grudziądz, która zrezygnowała z meczu, Chojniczanka dziś z konieczności zagrała z Gromem Osie (IV ligi). Mecz był debiutem na ławce trenerskiej ... Leszka Szanka, który zastąpił w tym spotkaniu chorego (grypa) Grzegorza Kapicę. Od pierwszej do ostatniej minuty mecz toczył się na połowie Gromu Osie, który praktycznie ani razu nie zagroził bramce Chojniczanki.

Drugoligowcy do przerwy prowadzili 2:0 po dwóch golach Kacpra Tatary, który najpierw wykorzystał podanie Kaźmierowskiego (13 min), a kwadrans później Atanackovica (28 min). Po przerwie wpadło aż osiem goli, z czego kilka naprawdę ładnych, m.in. strzał Tomasza Parzego z dystansu czy strzał z główki Pawła Posmyka. W drugiej połowie do siatki Gromu trafiali - Posmyk 2, Pieczara 2, Kaźmierowski, Tatara, Parzy i Ligienza.

A już za tydzień żarty się skończą, Chojniczanka rozpoczyna walkę o I ligę i na początek jedzie do Częstochowy na mecz z Rakowem. Warto dodać, że dzisiejsze spotkanie odbyło się dokładnie w 82 urodziny Chojniczanki, która oficjalnie powstała 10 marca 1930 roku.

Tekst i foto: (olo)

1. 12 marca 2012  15:59   Dobra decyzja z pozyskaniem ...   anonim

Dobra decyzja z pozyskaniem Pacha!

0
    0
  2. 11 marca 2012  15:33   policji tyle co przy okazji ... (1)   anonim

policji tyle co przy okazji meczu ligowego, euro sie zbliza to i kasa znalazlasie na benzyne. dobrze ze w tym czasie nikogo w parku nie zgwałcono hyhy

3. 10 marca 2012  23:54   Nieźle to wygląda (2)   KIBIC Z PROSTEJ

Niestety sporej grupy chojnickich kibiców ulubieniec Tomasz Pestka niczym się nie wyróżnił i obiektywnie trzeba przyznać,że na dzień dzisiejszy są lepsi od niego,żeby grać w wyjściowej jednastce,przy całej sympatii,że to nasz miejscowy gracz.Natomiast trzeba przyznać obiektywnie,że Alex to klasa,a Pach,czy się to komuś podoba czy nie,poważnie podchodzi do swojej roli i solidnie pracuje na boisku.Z tej mąki może być dobry chleb!

0
    0
  4. 10 marca 2012  19:23   Mama nadzieję, że ...   szrama

Mama nadzieję, że Wasikowski dojdzie po jakiejś kontuzji do pełnej sprawności fizycznej i zagra od początku w Częstochowie. Pestek trenuj cierpliwie, systematycznie rób swoje. będzie dobrze.

0
    0
  5. 10 marca 2012  18:49   Wasikowski mi się podobał!! ... (1)   anonim

Wasikowski mi się podobał!! Dobry gracz!!!

0
    0
  6. 10 marca 2012  18:07   do trainera (3)   MieszkaniecChojnic

Słuchaj Panie trainer... graliśmy z drużyną z IV ligi więc to było do przewidzenia że wygramy. A za tydzień jest już pierwszy mecz wyjazdowy i od razu Raków na dzień dobry i będzie w łeb za dwa tygodnie u nas z Tychami a to lider w tabeli i tez będzie w łeb mecz.

0
    0
    • 11 marca 2012  15:31   tofik zmienil nicka na forum ...   anonim

tofik zmienil nicka na forum ch.com, wiosna idzie i trole budza sie po snie zimowym.

0
      0
    • 10 marca 2012  22:51   Z Rakowem nei bedzie łatwo ...   MKS

Z Rakowem nei bedzie łatwo ale powinnismy wygrac to spotkanie. Z Tychami gramy u siebie wiec nei widze przeszkod zebysmy to spotkani wygrali. I co z tego ze to jest lider? tracimy tylko 2ptk do niech, wiec rownie dobrze to my moglismy byc liderem ale zabraklo szczescia.

0
      0
    • 10 marca 2012  18:18   Słuchaj kibicu   Wierny!

Kolego drogi jak widać nie czujesz klimatu stadionu;) Po pierwsze sparing przygotowuje do Ligi a że taka wygrana to powinniśmy być szczęśliwi;) i jeszcze mi powiedz do jakiej wróżki chodzisz że wiesz o tym że dostaniemy w łeb...Do wygrania 40 mln w lotto może się przejdę i mi doradzi jakie liczby skreślić;) Kibic sukcesu;)

0
      0
  7. 10 marca 2012  17:47   Zmiana trenera i od razu jaki ... (2)   trainer

Zmiana trenera i od razu jaki wynik? normalnie Barca nam rośnie, nie będzie mocnych na nas w drugiej lidze.