Gospodarze byli bezradni wobec ataków Constractu Lubawa

W niedzielę 26 marca o godz. 18:00, Red Devils podejmować będzie Constract Lubawa. Do meczu z lubawską ekipą Czerwone Diabły przystąpią z nowym trenerem po tym, jak Jacek Burglin podał się do dymisji.

Zawodnicy Red Devils nie byli w stanie przeciwstawić się rywalowi, a spotkanie zakończyło się przegraną 7:0.   |  fot. Ł.C.

Zdecydowanym faworytem będą goście. Mają na koncie osiemnaście zwycięstw, trzy remisy, a także jedną porażkę. Pozycję wicelidera zajmują z dorobkiem 57 punktów. Dotychczas zdobyli 112 goli. Jednocześnie stracili tylko 33 bramki, co sprawia, że mogą pochwalić się najszczelniejszą defensywą w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W przeciwieństwie do rywala to Red Devils ma najgorszą ofensywę w Fogo Futsal Ekstraklasie. W 22 meczach zdobył tylko 34 bramki, tracąc aż 86 goli. Na koncie chojniczan pojawiło się tylko 15 punktów i w rezultacie zajmują ostatnią pozycję w tabeli.  Do tej pory gospodarze czterokrotnie wygrywali, trzy razy remisowali, a poza tym ponieśli piętnaście porażek.

Tym razem chojniczanie zdecydowanie nie będą faworytem. Jeżeli zdołają nawiązać równorzędną walkę z Constractem, to już będziemy mogli mówić o niespodziance. W pierwszej rundzie Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023 ekipa Constractu Lubawa nie miała litości dla chojniczan. Wygrała aż 7:0.

Aktualizacja: Zgodnie z oczekiwaniami sensacji nie było. Gospodarze nie byli w stanie przeciwstawić się rywalowi. Brakowało spokoju miejscowym, przez co nie potrafili oddać celnych uderzeń do bramki przeciwnika. Niewiele dały konsultacje ze szkoleniowcem w czasie przerw na żądanie. Jednostronna konfrontacja przebiegła na zasadach Constractu Lubawa. Zdecydowana przewaga została potwierdzona wysokim wynikiem 7:0, analogicznie jak w pierwszej rundzie obecnego sezonu.

Red Devils Chojnice – Constract Lubawa 0:7 (0:2)

Red Devils Chojnice: Puczka (Kartuszyński) – Pastars, Kokoładze, Neheła, Skubczenko – Porto, Pa. Laskowski, Prz. Laskowski, Szopiński, Włodarczyk, Kręcki.

Bramki: 4. Raszkowski, 13. Jankowski, 23. Skubczenko (sam.), 23. Feliz, 28. Feliz, 31. Adriano, 34. Kriezel

Kartki: 13. Pa. Laskowski (CHO), 25. Skubczenko (CHO)   27. Skubczenko (CHO).

(red.) pilot.wp.pl/vod/sport. Fot. Ł.C. Tabela flashscore.pl