Fotka z Mikołajem

6 grudnia z okazji dnia św. Mikołaja, uczniowie z Technikum nr 3 w Chojnicach z klasy fototechnik i grafik cyfrowy przygotowali stoisko ze scenografię świąteczną św. Mikołaja w Bramie Pomorza.

Była to niecodzienna atmosfera z muzyką świąteczną w tle. Miłym akcentem spotkania z Mikołajem było wręczenie wydrukowanej na miejscu fotografii.   |  fot. nadesł.

Zdjęcia robiły uczennice trzeciej i czwartej klasy fototechnika - Amelia Behrendt, Amelia Altman, Wiktoria Pawlak (4tfo) i  Wiktoria Skocka, Kacper Grzeca, Kacper Lorek, Tatiana Wailandt, Dominkia Grzonkowska, Agata Berendt, Natalia Wiśniewska, Natalia Kawka, Marta Różycka i Paulina Duda (3tfo). Obróbką i wydrukiem zdjęć zajęli się uczniowie klasy drugiej grafik cyfrowy - Mikołaj Godlewski i Oskar Singer oraz Zenon Graszek.

- Fotkę z Mikołajem robiliśmy nie tylko dzieciom, ale i całym rodzinom, bo i dorośli chcieli się poczuć jak dzieci - powiedziała Amelia robiąc zdjęcia. Fotografie były bezpłatne, ale  każdy mógł dołożyć cegiełkę w postaci dowolnego datku na "wsparcia małej wojowniczki Zosi w walce z SMA! "

Składamy serdeczne podziękowania za współpracę Bramie Pomorza.

Ho...ho....ho...do zobaczenia za rok.

Z. Graszek