Florek i Szpuła z medalami!

Złoty i brązy medal przywiozła załoga ChKŻ Chojnice Filip Florek i Robert Szpuła z Mistrzostw Polski klas nieolimpijskich w Gdyni. W klasie 420 załoga ChKŻ wygrała w klasyfikacji juniorów oraz była trzecia w klasyfikacji ogólnej.

Regaty Mistrzostw Polski w Gdyni.   |  fot. nadesłane

Pozostałe załogi ChKŻ również spisały się bardzo dobrze. Ewa Szczęsna z ChKŻ i Jagoda Reszka (YKP Warszawa) były 10. w klasyfikacji ogólnej i 6. w klasyfikacji kobiet juniorek. Łukasz Wyrowiński i Dominik Janowczyk zajęli 14 miejsce - 7 w klasyfikacji mężczyzn juniorów. W klasie 420 startowało 38 załóg. W klasie Laser Radial Mikołaj Lahn zajął 12. miejsce – 6. w klasyfikacji juniorów. Marcin Pilarczyk był 40. (28 w klasyfikacji juniorów). W tej klasie startowało 51 zawodników.

1. 6 września 2011  14:45   Błąd,   K. Szpuła

zdobyli 2 razy złoto: w kategorii seniorów i juniorów.