Dwa gole w doliczonym czasie gry!

Po 45 minutach Tęcza Brusy prowadziła w Chojnicach z Kolejarzem 3:0 i nic nie zapowiadało, że w drugiej połowie będą jeszcze emocje. A tych nie zabrakło – szczególnie w doliczonym czasie gry, gdy wpadły dwa gole.

Kolejarz Chojnice zremisował u siebie z Tęczą Brusy 3:3.   |  fot. (olo)

Do przerwy Tęcza Brusy spokojnie prowadziła 3:0 i na drugą połowę zespół Tomasza Fojuta wyszedł już nieco rozluźniony. Wykorzystali to gospodarze, którzy w ciągu kilku minut z trzech dobrych sytuacji wykorzystali jedną. Do siatki Tęczy trafił Paweł Sawicki.

W kolejnych minutach szanse na zdobycie bramek miały oba zespoły. Zawodnicy Kolejarza w kilku sytuacjach fatalnie spudłowali, a gospodarzy od utraty uratowała m.in....kałuża w polu bramkowym, bo jednym ze strzałów piłka zatrzymała się przed pustą bramką w wodzie.

Gdy po bezsensownym faulu w środku boiska i drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Michał Kukliński, szanse Kolejarza na dobry wynik w tym meczu spadły już poniżej … nadziei. Jednak ambicja gospodarzy została wynagrodzona aż dwiema bramkami w doliczonym czasie gry.

Najpierw fatalny błąd popełnił bramkarz Tęczy, który wypuścił z rąk piłkę po strzale Kuby Błaszkowskiego z kilkudziesięciu metrów. Kilkadziesiąt sekund później Kolejarz miał kolejny rzut wolny, w pole bramkowe Tęczy pobiegli wszyscy zawodnicy – łącznie z bramkarzem Pawłem Skibą – i po wrzutce - piłkę do siatki skierował Patryk Melchert. Spotkanie zakończyło się szczęśliwym dla Kolejarza remisem 3:3. Załamanego bramkarza gości po meczu pocieszał trener i bramkarz Kolejarza Paweł Skiba.

W innym meczu Szarża Krojanty wygrała ze Spartą Konarzyny 2:1 (bramki dla Szarży: Dawid Domeracki, Adam Stanisławski).

Tekst i foto: (olo)

1. 7 października 2012  12:03   Szarża KING w powiecie ...   anonim