Dobra passa rezerw trwa

Trzecie z rzędu mecz wygrały rezerwy Chojniczanki. W zakończonym przed chwilą (sobota 20.10.) meczu Chojniczanka II rozbiła po przerwie Czarnych Przemysław.

Krzysztof Cysewski (z lewej) i Patryk Laskowski cieszą się z pierwszej bramki dla Chojniczanki.   |  fot. (olo)

Chojniczanka II – Czarni Przemysław 5:1 (1:1)

Bramki: Krzysztof Cysewski, Norbert Piszczek, Przemysław Dorawa, Patryk Laskowski, Dawid Retlewski.

Chojniczanka II: KrakowiakReca (71. Schmidt), Kubiszewski, Piszczek, Przemysław Laskowski, Skiba, Cysewski, Dorawa, Kręcki (46. Dziubek), Retlewski (78. Andrzejewski), Patryk Laskowski (80. Jedrzejewski).

Chojniczanka II pokonała dziś w ważnym meczu - dla układu dolnej części tabeli – Czarnych Przemysław 5:1.

Rezerwy objęły prowadzenie już w 5 min. po ładnym i silnym strzale z lewej nogi Krzysztofa Cysewskiego, który prawie skopiował swoją bramkę z pierwszego meczu z Powiślem Dzierzgoń. Niestety, 4 minuty później obrona gospodarzy popełniła błąd i goście wyrównali na 1:1.

Do końca pierwszej połowy niewiele ciekawego się już działo, a bramki posypały się w drugiej odsłonie, w której miejscowi zupełnie zdominowali gości i nie dali im przeprowadzić żadnej groźnej akcji. Chojniczanka znów miała świetne rozpoczęcie meczu – w ciągu pięciu minut do siatki trafili Piszczek i Dorawa. Mimo strzelonych bramek Chojniczanka II nie odpuszczała i jeszcze dwukrotnie bramkarz gości wyjmował piłkę z siatki po strzałach Laskowskiego i Retlewskiego.

I oby ten wynik … utrzymał się po najbliższym zebraniu Wydziału Gier i Ewidencji.

Tekst i foto: (olo)

1. 21 października 2012  17:30   W kancu zagrali gracze ... (1)   700

W kancu zagrali gracze rowniez z pierwszej druzyny i od razu jest lepszy wynik. Tym niedoswiadczonym graczom potrzebni sa zawodnicy z pierwszej druzyny.

0
    0
    • 21 października 2012  22:48   z jakiej pierwszej drużyny??   ......

Ty wierzysz w to co napiusałeś??? jacy to doswiadczeni zawodnicy z pierwszej druzyny??? chory człowieczku a w Kolbudach też grali zawodnicy z pierwszej drużyny??? a młodzież wygrała!!!! więc nie pisz głupot!!!

0
      0
  2. 20 października 2012  14:35   W klubie Piszczek potrafi ...   Kaśka

W klubie Piszczek potrafi strzelić, a w reprezentacji mu nie idzie, ba nawet mial winę przy stracie bramki strzelonej przez Angoli.