Do czterech razy sztuka

Piłkarzom Chojniczanki nie udało się odnieść piątego z rzędu zwycięstwa. W zakończonym przed chwilą meczu II ligi zachodniej zespół Mariusza Pawlaka przegrał w Kaliszu z Calisią 1:0.

Ani Dawid Retlewski, ani żaden inny zawodnik Chojniczanki nie strzelili dziś bramki i "Chojna" wraca do domu bez punktów.   |  fot. (olo)

Calisia Kalisz – Chojniczanka 1:0 (1:0)

Chojniczanka: Krakowiak - Markowski, Sylwestrzak, Szałek (44. Garuch), Bednarek (46. Mikołajczak), Bejuk (81. Kapsa), Feciuch, Iwanicki, Feruga, Retlewski (81. Rysiewski), Marcin Orłowski.

Dobra defensywa Calisii okazał się dziś lepsza od dobrej ofensywy Chojniczanki. Gospodarze wygrali w tym sezonie szósty mecz i szósty różnicą zaledwie jednej bramki. A zdobyli ją dziś po rzucie karnym w 36 minucie.

Tym razem Chojniczanka nie znalazła sposobu na rozmontowanie obrony rywala, a do siatki nie trafił żaden z trzech napastników, którzy grali w drugiej połowie (Retlewski, Orłowski, Mikołajczak).

Chojniczanka nadal zajmuje szóste miejsce w tabeli, a kolejny mecz rozegra z najsłabszą drużyną II ligi Elaną Toruń (sobota, 13 października, 15.00).

3. 7 października 2012  06:41   Lech Rypin objal prowadzenie, ...   anonim

Lech Rypin objal prowadzenie, a czy tego zespolu nie trenuje trener co Chojniczanke do II ligi wprowadzil? a znafcy z Chojnic go odstrzelili?