Diabły walczą z Gattą. Sprawdź aktualny wynik

Ważny i trudny mecz mają dziś przed sobą piłkarze Red Devils. Jeśli Czerwone Diabły marzą o fazie play - off muszą dziś wygrać w Zduńskiej Woli z walczącą o podium Gattą.

Porażką Red Devils zakończyło się spotkanie z Gattą Zduńska Wola.   |  fot. m.n.

GATTA – RED DEVILS 4:1 (1:1) (koniec meczu)

Red Devils: Burglin (Kartuszyński) - Ivanov, Sundeev, Mączkowski, Kriezel - Sobański, Żołądź, Chrzonowski, Kaźmierczak.

8 min: 1:0 dla Gatty, gola strzelił Marcin Olejniczak.

13 min: Nadal 1:0, ale Diabły miały dwie dobre sytuacje, aby wyrównać wynik.

16 min: Gol dla Diabłów, mamy 1:1. Strzelcem Artur Chrzonowski.

20 min: Przerwa, 1:1. Wynik więc nadal otwarty, jeżeli Diabły wytrzymają kondycyjnie mogą pokusić się o niespodziankę.

Niebawem zacznie się II połowa, aby śledzić bieżący wynik, należy odświeżyć stronę (F5).

21 min: Niestety, Gatta świetnie zaczęła II połowę i po minucie już prowadzi 2:1. Gola ponownie strzelił Marcin Olejniczak.

26 min: Nadal 2:1. Diabły przed utratą trzeciego gola uratował Burglin.

28 min: Koniec marzeń? Gatta strzela bramkę na 3:1 a strzelcem Mariusz Rachubiński.

31 min: Red Devils blisko strzelenia bramki kontaktowej, ale gospodarzy przed stratą bramki uratował słupek.

36 min. Oleg Zozulya stawia wszystko na jedną kartę i wycofuje bramkarza, bo wynik nadal niekorzystny 3:1.

40 min: Koniec meczu, Gatta wygrywa 4:1, bo w samej końcówce Mariusz Milewski podwyższył wynik.

Teraz przed Diabłami mecz z Marwitem Toruń (dom, 2.03.), a później dwa niezwykle ważne spotkania z Polkowicami (wyjazd, 9.03.) i Tychami (dom, 17.03.), bowiem są to zespoły, które również będą grały o utrzymanie, a wyniki miedzy tymi drużynami będą zaliczone w barażach.

(olo)

1. 26 lutego 2012  13:25   Ale wy jesteście, tylko ... (2)   Anonimka

Ale wy jesteście, tylko krytykować potraficie, oni się starają i dają z siebie wszystko, a wy co? Na pewno im w ten sposób nie pomagacie, wesprzyjcie ich, kupujcie gadżety klubowe, kupujcie bilety i chodźcie na mecze, to są naprawdę dobrzy zawodnicy, zawodowcy wszechstronnie wyszkoleni.

3. 26 lutego 2012  13:02   miras   anonim

MACIE BYKA!!! Następny mecz z Marwitem rozegrany będzie nie 2.03 a 4.03. Patrz strona Marwitu!! http://www.ksmarwit.pl/aktualnosci.php?akcja=pokaz_newsa

5. 26 lutego 2012  11:02   Jajcarze trzymają rowny ...   Kibic

Jajcarze trzymają rowny poziom i za to ich szanuję. Mają mocną psychikę, bo się nie zalamują.

0
    0
  6. 26 lutego 2012  11:00   Proszę was, graliśmy na 100 ...   menago z Tobago

Proszę was, graliśmy na 100 proc, ale byliśmy przyzwyczajeni do gry w mrozach, a tu była temperatura na plusie, to się chłopacy zagubili i węszyli czy to nie spisek jakiś.

9. 25 lutego 2012  23:03   Z tym skladem trzeba cos ...   RD

Z tym skladem trzeba cos zrobic. OD zawsze graja ci sami zawodnicy. A ukraincy sie nie spisuja, sa tansi w utrzymaniu ale nic nie graja. Potrzeba nam nowych i zdolnych graczy. Cos czuje ze w tym roku bedzie spadek.

0
    0
  10. 25 lutego 2012  22:18   Cienkie Bolki, chociaż ...   anonim

Cienkie Bolki, chociaż chciałby czlowiek coś powiedziec na ich usprawiedliwienie to sie nie da

0
    0
  11. 25 lutego 2012  20:51   Gwiazdorzy (1)   Bartek M

Dobrze ze Chrzonik chociaż szczepił gola!Bo gwiazdorzy typu Mączek, Kazek, Żołądź jak zwykle, ubrali złote buciki z reklamy gwiazdorów futbolu TV i myśleli że to wystarczy. Żenada

0
    0
    • 25 lutego 2012  20:59   emsi   emsi

oj.... zaraz będzie pogrom od Anonimki..;))

0
      0
  12. 25 lutego 2012  20:16   emsi (1)   emsi

cóż... chyba do końca sezonu będą już porażki... szkoda. Chrzonek- pierwszy wyjazd po powrocie i bramka. Gratulować. Jedyny chyba któremu zależy na tej drużynie.

0
    0
    • 25 lutego 2012  20:47   Do emsi   Mariusz

Masz racje emsi! Chrzonik to Jest Jedyny Zawodnik który daje z siebie wszystko! Szkoda że tylko on! Gdyby inni brali z niego przykład to może takiego bagna by nie było.

0
      0
  13. 25 lutego 2012  19:55   I po kaczorku Red Devils, ...   jajco

I po kaczorku Red Devils, jesteście slabi jak PO i z kim wy wreszcie jesteście w stanie wygrać? może menago Red Devils odpowie na to pytanie?

0
    0
  14. 25 lutego 2012  19:33   do anonima z 19:10 (1)   Kacha

Baran jesteś do potęgi, nie dość, że portal daje relację jako jedyny z chojnickich portali to jeszcze źle, ciebie to tylko w ryja strzelić, żebyś uszanował czyjąś pracę, (olo) nie robi tego dla siebie, tylko dla nas, na szczęście nie każdy jest półgłówkiem jak ty, dziękuję za relację i pozdrawiam.

0
    0
  15. 25 lutego 2012  19:10   trochę szybciej niż olo (5)   anonim

0
    0
    • 25 lutego 2012  19:52   Ten cały znawca to chyba ...   aniol

Ten cały znawca to chyba czub z pewnego kręgu co opluwa wszystkich i wszystko co nie po myśli pewnej grupy ludzi, idz na tamten portal (tzw. spluwaczkę, śmietnisko) i pluj dalej jadem nienawiści, a przy okazji proś Stworce o rozum

0
      0
    • 25 lutego 2012  19:49   ZNAFCA, jak by ten portal ...   anonim

ZNAFCA, jak by ten portal cokolwiek chciał rżnąc od 24 to byś nie miał nawet 1/4 informacji co masz na chojnice.com, palisz glupa czy ci tamci za to placa?

0
      0
    • 25 lutego 2012  19:30   idzcie   daniel

Idzcie na drugi portal, ale jutro, bo jutro wrzuca pewnie wynik i tez zerzna, bo skad maja miec wynik, nikt miejscowy nie pojedzie na drugi koniec polski

0
      0
    • 25 lutego 2012  19:21   heh   diabel

dla was jakby nawet olo pojechał do zdunskiej woli i robil relacje, to byscie marudzili. zamiast sie cieszyc, ze jest wynik na biezaco, to marudzicie