Diabły na remis z Tychami

Drużyna Red Devils zremisowała w niedzielę wieczorem z GKS Tychy 5:5. Wynik ten nie ma już jednak żadnego znaczenia, bo obie drużyny utrzymały się w Ekstraklasie.

Red Devils i GKS Tychy utrzymały się w Ekstraklasie PLF.   |  fot. (olo)

GKS FUTSAL TYCHY - RED DEVILS CHOJNICE 5:5 (2:2)

Bramki:  Vadym Ivanov 3, Mariusz Kaźmierczak, Łukasz Sobański.

Red Devils: Burglin, Kartuszyński - Ivanov, Mączkowski, Kolesnik, Kaźmierczak, Sobański, Chrzonowski, Repiński. Trener Oleg Zozulya.

Pierwsi w tym meczu bramkę strzelili gospodarze, ale do przerwy był remis 2:2. Obie bramki dla Diabłów strzelił Vadym Ivanov. Po przerwie Ivanov strzelił swoją trzecią bramkę, a po trafieniach „Kazka” i „Wiatraka” Czerwone Diabły prowadziły już 5:3. W ostatnich minutach meczu gospodarze zdołali jednak wyrównać i obie drużyny podzieliły się punktami.

W zespole Red Devils nie zagrali Tomasz Kriezel (matura), Adam Żołądź i Mihail Sundeev. Do rozegrania został jeszcze rewanż z Polkowicami na wyjeździe i rewanż z GKS Tychy u siebie.