Diabły gorsze od Remedium

W zakończonym przed chwilą meczu (niedziela 18.11.) Ekstraklasy futsalu chojnicki zespół Red Devils przegrał na wyjeździe z Remedium Pyskowice.

Czerwone Diabły dziś przegrały, a za tydzień również będzie ciężko o punkty, bo przyjedzie Wisła Kraków.   |  fot. (olo)

Remedium Pyskowice – Red Devils Chojnice 3:1 (0:1)

Bramka: Łukasz Pieczyński.

Red Devils:  Błaszczyk, Burglin - Sobański, Ivanov, Sundeev, Mączkowski, Ł. Pieczyński, D.  Pieczyński, Kriezel, Solecki, Kaźmierczak.

Do przerwy drużyna Red Devils prowadziła 1:0 po trafieniu Łukasza Pieczyńskiego. W drugiej połowie do siatki trafiali już jednak tylko gospodarze, którzy wygrali czwarty mecz z rzędu. 20 sekund nieuwagi w 27 minucie meczu kosztowało nasz zespół utratę dwóch goli, bo dwukrotnie do siatki trafił Tomasz Misiak. Trzecią bramkę Remedium trafiło w ostatniej sekundzie meczu po strzale bramkarza Łukasza Groszaka. Wcześniej drużyna Red Devils miała kilka wyśmienitych okazji do strzelenia bramek, jednak w tym meczu szczęście było po stronie gospodarzy.

Mimo drugiej z rzędu wyjazdowej przegranej Diabły utrzymały pierwsze miejsce w tabeli, jednak mają już tylko jeden punkt przewagi nad Pogonią Szczecin i trzy punkty przewagi nad Gattą, która ma jeden mecz rozegrany mniej.

Kolejnym rywalem Red Devils za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 będzie w Chojnicach Wisła Kraków, która dziś zremisowała na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 2:2.

(olo)

1. 19 listopada 2012  20:35   Do mariusz kazimierczak   RED DEBIL

wiem Mariuszku nie denerwuj się wiem o tym z autopsji.Jak cię zniesławiam zaproś mnie do sądu..

0
    0
  2. 19 listopada 2012  18:27   polak   idiot

Jest porazka,sa komentarze!!!!Ich liebe Polen!!!!

0
    0
  3. 19 listopada 2012  12:46   do red debil   mariusz kazmierczak

kolego w 7 nie bylem od roku tak wiec uwazaj co piszeszbo widze ze jestes kolejna osoba ktora chce rozkręcić awanture

0
    0
  4. 19 listopada 2012  12:20   Kilka słów...   Chojniczanin

Nikt się tutaj nie czepia tego Friska ani Siódemki, ale na litość boską, owi zawodnicy podpisali kontrakty i niech się z nich wywiązują, a nie imprezują .Mało tego biorą za to kasę z miasta to niech godnie reprezentują owy klub i miasto, a jak chcą imprezować to jak słusznie ktoś zauważył w jednym komentarzu,że w przerwie między sezonami niech imprezują do woli 24 godziny na dobę albo "fora ze dwora", i niech wtedy podziękują za kasę z miasta bo to jest tylko wstyd żeby brać kasę i przegrywać mecze.

0
    0
  5. 18 listopada 2012  22:11   frisk (1)   normalny kibic

co wy sie ciagle teego friska czepiacie,wy to z zazdrosci robicie bo sami w domu siedzicie z *****em w reku,albo ktos ma w tym jakis interes......

8. 18 listopada 2012  20:11   hehe (1)   Chojniczanin

I Czerwone Diabełki nam spuchły.... hehe. Niech więcej imprezują po Frisku, to taka dalej będzie... co mecz to przegrana