Diabły bez problemu wygrały w Gdańsku

Pierwsze zwycięstwo tym roku. W dzisiejszym (5.1.) meczu Ekstraklasy futsalu drużyna Red Devils rozgromiła w Gdańsku miejscowy AZS Uniwersytet Gdański 7:1.

Łukasz Sobański był dziś najskuteczniejszym zawodnikiem Red Devils.   |  fot. (olo)

AZS UG GDAŃSK – RED DEVILS CHOJNICE 1:7 (0:2)

Bramki: Ł. Sobański  3, T. Kriezel, V. Ivanov,, Ł. Pieczyński, D. Pieczyński.

Red Devils: J. Burglin, Ł. Błaszczyk – Ł. Sobański, V. Ivanov, M. Sundeev, J. Mączkowski, V. Kolesnik, Łukasz Pieczyński, Dariusz Pieczyński, Tomasz Kriezel, Dominik Solecki.

Jeszcze w przerwie dzisiejszego meczu gospodarze mogli łudzić się o sensacyjny wynik z czołowym zespołem Ekstraklasy z Chojnic. Wynik 0:2 i kilka okazji do strzelenia bramki dawały im bowiem nadzieje na urwanie punktu. Dobrze w chojnickiej bramce spisywał się Jacek Burglin, a po przerwie w jego ślady poszli jego koledzy i zagrali o wiele skuteczniej. Kolejne gole Sobańskiego, Kriezela, Ivanova i Łukasza Pieczyńskiego dały Diabłom wysokie zasłużone zwycięstwo.

W końcówce meczu zespół Red Devils wycofał bramkarza i się pogubił. Po kilkunastu sekundach wykorzystali to gospodarze, trafiając do pustej bramki. Wynik ustalił jednak Dariusz Pieczyński, który strzelił bramkę w ostatnich sekundach.

Inne wyniki: Rekord Bielsko Biała – GKS Tychy 5:3, Gwiazda Ruda Śląska – Pogoń Szczecin 1:3, Clearex Chorzów – Gatta Zduńska Wola 3:3, Remedium Pyskowice – Wisła Kraków 2:6. AZS UŚ Katowice - Marwit Toruń 2:7.

Tabela

1. 7 stycznia 2013  22:18   RD   anonim

A jakie znaczenie ma kto gra jeśli zespół wygrywa? Trener niech faworyzuje tych których uważa za najlepszych.