Darmowe lody za świadectwo z paskiem. Akcja na Starym Rynku w Chojnicach

Chojnicka agencja Gregor Media i lodziarnia Słodka Budka stawiają darmowe lody wszystkim uczniom, którzy skończyli rok szkolny ze świadectwem z paskiem. Zasady są proste, uczeń przychodzi na Stary Rynek, pokazuje świadectwo z paskiem i dostaje loda.

Wyjątkowa akcja na chojnickim rynku – przynieś świadectwo z paskiem i odbierz darmowego loda w piątek, 26 czerwca.

Bez zapisów, bez regulaminów, bez ograniczeń wiekowych - wystarczy pasek. Akcja trwa od 9:00 do 15:00 w piątek 26 czerwca. - Przez cały rok szkolny te dzieciaki pracowały na swoje oceny. Chcieliśmy im to wynagrodzić w najprostszy możliwy sposób - mówi Grzegorz Krzyżaniak, właściciel Gregor Media.

(nad.)