Damian pobiegł na srebrny medal

Świetnie spisał się w zakończonych dzisiaj mistrzostw Polski w Spale w lekkiej atletyce Damian Rudnik z Chojniczanki. Podopieczny Jarosława Wróblewskiego pobił własny rekord życiowy i wywalczył srebrny medal!

Trener Jarosław Wróblewski może być dumny ze swoich podopiecznych.   |  fot. nadesłane

Rudnik przebiegł dystans 1000 metrów w rekordowym czasie 2.33,03, co dało mu srebrny medal mistrzostw Polski wśród juniorów młodszych.
Również pozostali juniorzy młodsi z sekcji LA z Chojniczanki poprawili własne rekordy życiowe, ale niestety, nie udało im się powtórzyć sukcesu kolegi i wrócili bez medalu. Wszyscy zmieścili się jednak w dziesiątce najlepszych zawodników w kraju.

Na 300 metrów Dominika Morek zajęła 10 miejsce z czasem 43,00. Na tym samym dystansie Dawid Misiorski był 8 – z czasem 37,89 (w eliminacjach 37.18). W pchnięciu kulą Joanna Zabrocka z wynikiem 12,61 zajęła 7 miejsce, a w sprincie na 60 metrów Daniel Gierszewski był dziesiąty. W eliminacjach uzyskał on czas 7.15, a w finale B – 7.13.

1. 3 lutego 2012  08:18   SUKCES ?   obcy

Jarku przestań już, wystarczy! Weź się do roboty, bo taki blichtr uprawiasz, że aż przykro !

3. 30 stycznia 2012  10:39   Trener Spoko !   Mirek

Drogi Jarosławie W. i atleci Chojniczanki znowu pokazaliście klasę !!! Gratulacje, gratulacje , gratulacje !!! A to,że pędraki będą się czepiać to jest szczegół. Trenować, wyznaczać następne cele i wygrywać. Tego Wam wszystkim życzę !!!