Czy Diabły urządzą gościom piekło?

W niedzielę o godz. 18:00 pierwszy mecz przed własną publicznością rozegrają w tym sezonie piłkarze Red Devils Chojnice. Rywalem będzie beniaminek AZS Uniwersytet Gdański. Powtórka z pierwszego meczu mile widziana!

Żarty się skończyły. Teraz piłkarze Red - Devils założenia taktyczne trenera muszą przełożyć z laptopa na parkiet.   |  fot. (olo)

W 1. kolejce „Diabły” zagrały również z beniaminkiem – w Katowicach nasz zespół wygrał 4:1. Los chciał, że w 2. kolejce Red Devils ponownie podejmie beniaminka – tym razem z Gdańska. Faworytem tego meczu są bez wątpienia gospodarze, którzy zasileni mistrzami Polski z Akademii Pniewy mierzą w fazę play - off.

Zespół gości w pierwszym meczu w Ekstraklasie był jednak bliski sprawienia niespodzianki, bowiem na dziesięć minut przed końcem meczu prowadził u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 2:0. Ostatecznie Rekord wygrał, ale z problemami 3:2.

- Do tej pory z rywalami nie mieliśmy okazji zagrać. Zespół uniwersytecki istnieje od pięciu sezonów, przez ostatnie dwa lata grał w I lidze – mówi Marcin Synoradzki, menedżer Red -Devils. - Przed meczem zapraszamy do punktu z pamiątkami klubowymi, można nabywać szaliki w trzech rodzajach, kubki, zawieszki samochodowe oraz koszulki t-shirt z naszym logo. W przerwie meczu odbędą się konkursy.

Kadra Red Devils na mecz: Artur Niemier, Łukasz Błaszczyk, Jacek Burglin, Łukasz Sobański, Vadym Ivanov, Mihail Sundeev, Jakub Mączkowski, Vitaliy Kolesnik, Łukasz Pieczyński, Dariusz Pieczyński, Tomasz Kriezel, Dominik SoleckiMariusz Kaźmierczak, Patryk Brzószczyk.

1. 23 września 2012  19:31   żenada   miły