Jestem w stu procentach pewien, że jeszcze w marcu podpiszemy porozumienie ze starostwem i spółką Victoria Sobol – stwierdza burmistrz Arseniusz Finster. Władze miasta a także powiatu czekają nadal na gwarancje bankowe ze strony prywatnego partnera.
8 marca 2013 13:33
Mariusz Sobol (z lewej) czeka na decyzję dotyczącą unijnej pożyczki. Z tych funduszy buduje galerię i sąsiednie skrzyżowanie. | fot. (ro)
Tylko wtedy zmaterializuje się umowa czyli budowa ronda biszkoptowego. Mariusz Sobol chwilowo nie jest panem swego losu – oczekuje na ostateczną decyzję o przyznaniu mu pożyczki z unijnego programu Inicjatywa Jessica.
Decyzja leży w ręku gdańskiego oddziału Banku Ochrony Środowiska, który w Pomorskiem jest operatorem tego funduszu. Włodarze mają też w zanadrzu tez inne zabezpieczenia.
(ro)

CHOJNICE.COM
© Copyright Chojnice.com 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie:
Portale internetowe
Ale kombinują....