Chojniczanka zremisowała z Turem

W jedenastej kolejce II ligi drużyna MKS Chojniczanka zmierzyła się w Turku z miejscowym Turem. Niestety, z ziemi tureckiej nasz zespół wywiózł jedynie jeden punkt. Mecz zakończył się wynikiem 1 – 1.

Chojniczanie na wyjeździe grają lepiej niz przed własną publicznością.   |  fot. arch.red.

Chojniczanka wybiegła na boisko w składzie: Krzysztof Baran, Tomasz Lenart (Damian Trzebiński 28 minuta), Robert Sierant, Artur Kowalczyk, Michał Mikołajczyk, Szymon Gibczyński, Sławomir Pach, Aleksandar Atanacković (Sylwester Kret 77 minuta), Sławomir Ziemak, Paweł Noga (Marcin Trojanowski 85 minuta), Piotr Kwietniewski (Krzysztof Rusinek 55 minuta). Przed meczem działacze zapowiadali walkę o zwycięstwo z drużyną zajmującą 15 pozycję z dorobkiem 7 punktów. W pierwszej połowie sytuacji podbramkowych więcej miała nasza drużyna, ale pierwsza (i ostatnia) bramka dla Chojniczanki padła z rzutu karnego. Po faulu na Tomaszu Lenarcie, „jedenastkę” wykorzystał Sławomir Ziemak. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie gra wyrównała się, ale nadal nie udało się naszym piłkarzom zdobyć kolejnej bramki. Ta sztuka udała się piłkarzom z Turka. W 80 minucie z rzutu wolnego wyrównującego gola zdobył Dawid Tobolski. Chojniczanka zakończyła mecz w dziesiątkę, gdyż za drugą żółtą kartkę w 90 minucie zszedł z boiska Sylwester Kret. Szkoda straconych dwóch punktów, gdyż drużyny z czołówki także punkty pogubiły. Kolejny mecz Chojniczanka zagra u siebie w sobotę 9.10. o 16.00 z drużyną Czarni Żagań.