Chojniczanka znalazła się w finale ogólnopolskiego konkursu

W pierwszym etapie ogólnopolskiego konkursu Pani Agnieszka Żakowska – kandydatka z nr 12 zdobyła 6543 głosów, a tym samym znalazła się na 1 miejscu. Do ścisłego finału konkursu weszło w sumie ośmioro kandydatów: siedem kobiet i jeden mężczyzna.

Agnieszka Żakowska   |  fot. nad.

Piękna chojniczanka czeka na Wasze głosy, aby mieć szansę utrzymanie pierwszego miejsca i zdobycia atrakcyjnych nagród, czyli sesji zdjęciowej – i tym samym reprezentowania swoją osobą edukacji - oraz 49-calowego telewizora. W konkursie oprócz głównej nagrody Wszyscy uczestnicy otrzymają zestawy kosmetyków, a pozostałe nagrody przydzieli Jury i są to: plecaki, suszarki do włosów, lokówki, ręczniki, koce.

Pani Agnieszka jest słuchaczką Zaocznej Policealnej Szkoły Zawodowej na kierunku Technik Usług Kosmetycznych prowadzonego przez Szkołę Pascal w Chojnicach. Po zakończonej edukacji oraz zdobyciu zawodu, Pani Agnieszka chciałaby otworzyć własny salon piękności. Prywatnie najbardziej lubi korzystać z wolnych chwil w towarzystwie rodziny i przyjaciół.Początek formularzaDół formularza

Finał potrwa do 30 lipca do godz. 12. Głosować może każdy! Można to zrobić na trzy sposoby:

w sekretariacie szkoły w Chojnicach przy ul. 31 Stycznia 28/2. Oddany głos na miejscu ma wartość x10. Każdy głosujący otrzyma drobny upominek i jeśli zrobi selfie, umieści je pod postem konkursowym na Facebooku, ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody.

na stronie https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/ oddany głos liczony jest x1

przez aplikację mobilną Pascal – Szkoły za darmo! Głos w aplikacji liczony jest x3!

Konkurs „Zostań Twarzą Pascala” organizuje Szkoła dla dorosłych Pascal – wszyscy kandydaci są jej słuchaczami. Szkoła oferuje bezpłatną naukę na kierunkach, dzięki którym w rok, dwa można zdobyć nowy zawód poszukiwany na rynku pracy. Aby zapisać się do szkoły policealnej wystarczy mieć wykształcenie średnie, nie jest wymagana matura.

Paulina Neckar