Chojniczanka wygrywa! Gorąco w Piecach!

Za nami kolejne mecze. Miła niespodziankę sprawiła Chojniczanka, pokonując w Rypinie Lecha. O krok od niespodzianki były rezerwy, ale przegrały znów po golu w końcówce meczu. Dwie czerwone kartki porażka Kolejarza – gorąco było w Piecach.

Walki w Ostrowitem nie brakowało, a ostatecznie Czarni przegrali u siebie z Szarżą Krojanty 1:3.   |  fot. (olo)

II liga. Lech Rypin – Chojniczanka 1:3

Chojniczanka podobnie jak z Rakowem była dziś zespołem lepszym od rywala. Jednak w odróżnieniu od poprzedniego meczu dziś potrafiła to udokumentować. Już znakiem firmowym naszej drużyny jest mocne uderzenie od samego początku. Dziś Chojniczanka zadanie wykonała z nawiązką, a dokładniej Jakub Kapsa, i po kilku minutach zespół Mariusza Pawlaka prowadził 2:0. W kolejnych minutach do głosu doszli podrażnieni gospodarze, ale na ich bramkę, kolejną odpowiedział ponownie Kapsa i trener Sławomir Suchomski musiał przełknąć gorzką pigułkę porażki. Po raz pierwszy w II lidze. „Suchy” może się jednak cieszyć, że przegrał tylko 1:3, bowiem Chojniczanka miała jeszcze kilka okazji do strzelenia gola.

Kolejny mecz Chojniczanka rozegra u siebie już w środę, a przeciwnikiem będzie Ruch Zdzieszowice.

IV liga. Kaszubia Kościerzyna – Chojniczanka II 3:2

Blisko sprawienia niespodzianki byli juniorzy Chojniczanki występujący w IV lidze. Do 89 minuty po golach Mateusza Kołodzieja i Patryka Laskowskiego remisowali z wiceliderem IV ligi Kaszubią Kościerzyna. Niestety, znów w samej końcówce meczu rywale zdobyli zwycięską bramkę. Kaszubia strzeliła ją w 89 minucie i nasi zawodnicy znów schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami. Wstydu jednak nie przynieśli, a pechowe porażki z doświadczonymi drużynami na pewno zaprocentują...

A - klasa. Czarni Piece – Kolejarz 3:0

Nie takiego przebiegu spotkania spodziewali się piłkarze i kibice Kolejarza. Po zeszłotygodniowej wygranej Kolejarz jechał jako faworyt na mecz z Czarnymi Piece – ostatnim zespołem A - klasy. Zespół Pawła Skiby przegrał jednak aż 3:0. Według relacji chojniczan był to jednak popis sędziego spotkania, który gwizdnął dla gospodarzy dwa rzuty karne (jeden obroniony), a za czerwone kartki wyrzucił z boiska Pawła Skibę i Daniela Błaszkowskiego.

A - klasa. Czarni Ostrowite – Szarża Krojanty 1:3

Mecz walki oglądała garstka kibiców w Ostrowitem. Czarni przegrali z Szarżą Krojanty 1:3 (zdjęcia i wideo w galerii), a wszystkie trzy gole dla zwycięzców strzelił Mateusz Żakowski. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Sebastian Lis, który dobił strzał w poprzeczkę Sergieja Jeroszewicza. Czerwoną kartkę w końcówce meczu obejrzał Maciej Malinowski z Czarnych. 60 minut grał w tym spotkaniu Andrzej Borowski i zaliczył asystę oraz … żółtą kartkę.

W galerii zdjęć oraz relacji wideo mecz Czarni Ostrowite – Szarża Krojanty.

Tekst i foto: (olo)

1. 16 września 2012  12:51   moz w koncu chojna zagra ...   anonim

moz w koncu chojna zagra szara ;

0
    0
  2. 16 września 2012  12:40   hm..   anonim

dziwię się co Wy chcecie od tego kolejarza. chcecie wyniki to za wynikami idzie kasa, tak więc zapraszam na Chojniczankę .Z całym szacunkiem dla p. Pawła SKIBY za jego zaangażowanie.

0
    0
  3. 16 września 2012  12:33   W A klasie (1)   Laczkarz

grają jeszcze Konarzyny, Brusy i Czersk. Wypadało by olo o nich również wspominał

0
    0
    • 17 września 2012  23:20   O B klasie to już w ogole, ...   anonim

O B klasie to już w ogole, myśle ze niejedna druzyna z wyzszych lig przegrałąby z kims z A i Bklasy

0
      0
  4. 16 września 2012  12:11   Chyba masz na myśli szarżę ...   anonim

Chyba masz na myśli szarżę ułańską a nie wsiową ligę?

6. 16 września 2012  09:53   W wilu klubach trenerzy nie ...   w

W wilu klubach trenerzy nie mają licencji i nikomu to nie przeszkadza skoro dobrze spisują się ich zawodnicy.A licencje mają inni

8. 16 września 2012  09:49   kolejarz   zorientowany

Pawel doskonale wie jakim potencjalem zawodnikow dysponuje i jest dobra osoba do prowadzenia zespolu.nie martw sie o nich.jeszcze beda zdobywac pkt.

11. 16 września 2012  09:46   Szarża gdyby grała z ...   anonim

Szarża gdyby grała z Chojniczanką to cięzko dla Chojny by było z nia wygrać.

0
    0
  12. 16 września 2012  08:41   żal.pl   ona

Komuś żal ***** ściska że Szarża wygrała kolejne spotkanie.

0
    0
  13. 16 września 2012  01:03   Czas chyba na zmianę w ...   CHks kolejarz

Czas chyba na zmianę w kolejarzu? Jadą na wieś po 3 pkt.a tam 3 bramki w plecy-wstyd panowie

0
    0
  14. 16 września 2012  00:30   DLA ADAMA   KAWKA

Honor nie szpeci godnego ani godny honoru. Honor jak papier, gdy raz się splami, już go nie wyczyścisz.

0
    0
  15. 16 września 2012  00:19   DO BARTKA CZARNI   CZARNI

ALE BARTOSZ SIĘ CIESZYŁ PO WYGRANEJ W SWOJEJ WIOSCE CO SIĘ URODZIŁ WIDOCZNIE MA ICH W DU>>>PIE WIĘCEJ JEST WART DLA NIEGO FAŁSZYWY PRZYJACIEL NIŻ KORZENIE

0
    0
  16. 16 września 2012  00:01   DO GENIA (1)   ŚIWY

Fajnie ze krojanty wygrały trener bez papierów zespół bez zawodników z krojant CIEKAWE CO NATO WÓJT GENIO NIE ZAPOMNI DONIEŚĆ WÓJTOWI ŻE U CIEBIE W ZESPOLE NIEMA ŻADNYCH ZAWODNIKÓW Z KROJANT JESTEŚ W TYM DOBRY PODOBNO

0
    0
    • 16 września 2012  13:27   tropche sie mylisz nowak i ...   anonim

tropche sie mylisz nowak i blank, siwy i młody fojut to zawodnicy z samych krojant.Sa jeszcze zawodnicy z pobliskich miejscowosci;dorawa klosnowo,żakowski nowa cerkiew,pestka kruszka,stanisławski pawłowo a reszta to faktycznie chojniczanie wiec bez bliższego zapoznania sie z tematem proponuje sie w podobnych sprawach nie wypowiadac...