Chojniczanka pokonała Wdę

W ostatnim sparingu przed startem II ligi Chojniczanka pokonała dziś Wdę Świecie (III liga) 3:1. Teraz Chojniczankę czeka już daleki wyjazd do Sosnowca po ligowe punkty.

Po okresie przygotowawczym Chojniczanka rozpocznie zmagania o ligowe punkty.   |  fot. (olo)

Dzisiejszy mecz nie zachwycił, a Chojniczanka zdobyła bramki po ewidentnych błędach gości, którzy sprezentowali jej wszystkie trzy bramki. W pierwszej połowie po fatalnym kiksie obrońcy do siatki trafił Tomasz Bejuk. Była to jednak bramka wyrównująca, bo wcześniej bramkę zdobyli goście. W pierwszej połowie w Chojniczance grał też testowany Daniel Feruga z GKS Tychy.

W drugiej połowie trener Mariusz Pawlak dokonał zmiany prawie całej drużyny. Gra się poprawiła, wpadły też dwie bramki, ale raczej były to prezenty od zawodników Wdy. Najpierw piłkę po rękoma przepuścił bramkarz, a później obrońca Wdy sam wbił sobie futbolówkę do własnej bramki po podaniu Iwanickiego, który grał w tym meczu o kontrakt. Czy go dostanie okaże się w ciągu najbliższych godzin.

Tekst i foto: (olo)

1. 31 lipca 2012  21:53   "sprezentowali jej wszystkie trzy bramki"???   kibic 2/B