Chojniczanka pokonała Kolejarza

W zakończonym przed chwilą meczu towarzyskim drugoligowa Chojniczanka pokonała pierwszoligowego Kolejarza Stróże 2:1. Mecz odbył się w Bydgoszczy.

Daniel Feruga strzelił dziś dwie bramki w wygranym przez Chojniczankę meczu z pierwszoligowym Kolejarzem Stróże.   |  fot. (olo)

KOLEJARZ STRÓŻE – CHOJNICZANKA 1:2

Bramki: Maciej Kowalczyk – Daniel Feruga 2

Chojniczanka (1. połowa): Misztal – Karwacki, Laskowski, Jankowski, Abramowicz, Bednarek, Radomski, Zając, Bejuk, Feruga, Mikołajczak.

Chojniczanka (2. połowa): Skrzeszewski – Szopiński, Markowski, Abramowicz, Bednarek, Rysiewski, Feciuch, Ikegami, Kapsa, Feruga, Orłowski

W rozegranym dziś meczu sparingowym Chojniczanka zasłużenie pokonała Kolejarza Stróże 2:1. Obie bramki dla zespołu Mariusza Pawlaka strzelił Daniel Feruga, z czego jedną z rzutu wolnego. W drużynie Chojniczanki zagrało dwóch testowanych zawodników. W pierwszej połowie był to 20 - letni obrońca z trzecioligowego zespołu Beskid Andrychów Paweł Zając. W drugiej części zagrał wspomniany już dziś przez nasz portal 19 - letni bramkarz Marcin Skrzeszewski z Cracovii Kraków (grający głównie w czwartoligowych rezerwach Cracovii).

Jak już również pisaliśmy do kadry pierwszego zespołu powrócił Karol Szopiński. Zagrał on dziś w drugiej połowie na obronie. Trener Mariusz Pawlak oraz działacze Chojniczanki po raz kolejny dali temu młodemu zawodnikowi szansę i teraz tylko od niego zależy, jak ją wykorzysta. Jak widać po przykładzie Patryka Laskowskiego, którego trener Pawlak również próbuje na pozycji obrońcy, jeśli miejscowy zawodnik bardzo chce i przekona do siebie trenera, ma również szansę na kontrakt.

Dodać należy, że trener Pawlak już przed rozpoczęciem rozgrywek oraz w ich trakcie chciał, aby w drużynie trenowało kilku uzdolnionych i wyróżniających się w rezerwach młodych miejscowych zawodników. Ci jednak tej szansy nie wykorzystali.

1. 14 lutego 2013  19:32   do no tak   domel

trol to jestes sam i twoje grajki

0
    0
  2. 13 lutego 2013  23:22   No tak... (1)   AdX

...jak wygrywają to "tylko sparing", a jak przegrają to "III liga wita". Chojniccy hejterzy i trolle są na żałosnym poziomie.