Chojniczanka gra z Zawiszą (wynik na żywo)

Z godzinnym opóźnieniem rozpoczęło się w Bydgoszczy spotkanie Chojniczanki z bydgoskim Zawiszą (I liga). Wszystko przez obfite opady śniegu.

Karol Gregorek (z lewej) pokonał bramkarza Zawiszy już w 2 min.   |  fot. (olo)

ZAWISZA – CHOJNICZANKA 0:3

CHOJNICZANKA:  Misztal - Gogol, Sierant, Kaśnikowski, Bednarek - Posmyk, Pach, Atanacković, Iwanicki - Gregorek, Kaźmierowski. Rezerwa:  Krakowiak, Lenart, Parzy, Szczepan, Ligienza, Pestka, Juchacz, Tatara.

Od 2. min. Chojniczanka prowadzi w Bydgoszczy z Zawiszą 1:0. Gola po akcji Pawła Iwanickiego strzelił Karol Gregorek.

8. min. Chojniczanka prowadzi już 2:0! Świetną prostopadłą piłkę zagrał Atanacković do Kaźmierowskiego, a ten udowodnił, że jest w dobrej formie i będąc sam na sam z bramkarzem zdobył kolejnego podczas zimowych przygotowań gola.

43 min. To już sensacja. Chojniczanka gromi w Bydgoszczy Zawiszę już 3:0 po golu Pawła Posmyka (podawał Gregorek). A gdyby bydgoski arbiter Adam Lyczmański gwizdnął w dwóch "stykowych" sytuacjach rzut karny dla Chojniczanki (ręka w polu karnym i faul na Pachu) to wynik mógłby być jeszcze wyższy.

Na boisku nadal Chojniczanka prowadzi 3:0, choć Zawisza po … 11 zmianach w przerwie dominuje na placu. W Chojniczance trener Grzegorz Kapica również dokonał zmian. W przerwie za Misztala do bramki powędrował Krakowiak, za Iwanickiego wszedł Lenart, za Atanackovica Parzy i za Gregorka gra teraz Tatara. Natomiast przed chwilą za Kaźmierowskiego na boisku pojawił się Ligienza, za Pacha Szczepan, a za Posmyka Juchacz.

75. min. Zawisza ciśnie, ale Chojniczanka trzyma się na zero z tyłu. I kolejna dobra wiadomość, na boisko wszedł Tomasz Pestka.

90 min. Koniec meczu. Tym razem powrót z Bydgoszczy piłkarze Chojniczanki będą mieli w dobrych humorach. Chojniczanka choć w części zrewanżowała się za ligową porażkę w zeszłym sezonie 3:0 i w tym samym rozmiarze wygrała zimowy sparing. Cieszy dobra skuteczność i w końcu - mimo przewagi gospodarzy w drugiej połowie - zero strat z tyłu.

Czy mamy już zespół na I ligę? Zapraszamy do dyskusji.

1. 16 lutego 2012  09:35   Ci, którzy narzekają ...   m

Ci, którzy narzekają zostaną w domu, a reszta widzi się na meczu z Tychami...

0
    0
  2. 15 lutego 2012  23:51   Niektorzy tutaj to jakies ...   MKS

Niektorzy tutaj to jakies oszołomy. Nikt nie zauważa że tracimy tylko 3ptk do lidera ? A widac ze chca zagrac jeszcze lepiej niz w rundzie jesiennej. Mozna to zauwazyc nawet po glupich sparingach. Na pewno nie jestesmy łatwym przeciwnikiem i to widac zarowno w lidze jak i w sparingach. Pozostaje tylko kibicować i nie podłamywać druzyny.

0
    0
  3. 15 lutego 2012  21:12   To tylko sparing jak ruszy ...   anonim

To tylko sparing jak ruszy liga to znów nasi się po*****ja;)

0
    0
  4. 15 lutego 2012  18:13   Proste, jak sie wygrywa to ...   anonim

Proste, jak sie wygrywa to nie ma za co ganic, jak przegraja to wtedy trzeba dorzucic do pieca

0
    0
  5. 15 lutego 2012  18:07   zycie   typowy polak

no widze ze wynik ladny to i komentarzy jakos mniej...

0
    0
  6. 15 lutego 2012  17:47   ws sporcie jak się wgrywa to ...   anonim

ws sporcie jak się wgrywa to sie na rekach nosi a jak przegra to beka i to straszna

0
    0
  7. 15 lutego 2012  17:00   Tak , przegrają , albo ...   anonim

Tak , przegrają , albo zremisują to już tacy wielcy fani nie będziecie - ogarnijcie się !!!

0
    0
  8. 15 lutego 2012  15:40   Ja już nic wiecej nie ...   anonim

Ja już nic wiecej nie potrzebuje. Miny bydgoszczan bezcenne! Dziękuje!

10. 15 lutego 2012  13:29   no no ! tak cisnac zawisze w ...   MKS

no no ! tak cisnac zawisze w bydgoszczy ???? dobrze ze nie zapomnieli jak si strzela bramki. Pozostaje miec nadzieje ze z tylu zagraja na zero i wtedy bedzie bajeczka. 1 liga osiagalna.