Chojniczanka gra z Wigrami. Sprawdź wynik

O godz. 18.00 zaczął się mecz Chojniczanki z Wigrami Suwałki o awans do I rundy Pucharu Polski na szczeblu centralnym i walkę z zespołami I ligi lub w kolejnych rundach nawet Ekstraklasy.

Chojniczanka walczy dziś o awans do I rundy Pucharu Polski.   |  fot. (olo)

Na portalu chojnice.com będziemy na bieżąco podawać wynik tego spotkania.

WIGRY SUWAŁKI – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:0 (początek o godz. 18.00)

Chojniczanka zagra w składzie: Maciej Krakowiak - Dominik Lenart, Maciej Markowski, Kamil Sylwestrzak, Robert Bednarek, Krystian Feciuch, Tomasz Bejuk, Jakub Kapsa, Damian Rysiewski, Paweł Iwanicki, Krystian Pieczara.

5 min. 0:0.

10 min. Groźny strzał Iwanickiego, ale nadal 0:0.

15 min. W Suwałkach nadal bez goli.

23 min. Gol!!! Krystian Pieczara daje Chojniczance prowadzenie 1:0. Pieczara wykorzystał sytaucje sam na sam.

30 min. Chojniczanka nadal prowadzi 1:0.

38 min. Lekką przewagę mają gospodarze, ale Chojniczanka skutecznie broni korzystnego wyniku.

45 min. Jak w znanym serialu - do przerwy 0:1.

46 min. Niestety, już w pierwszej minucie drugiej połowy Krakowiak dał się zaskoczyć i mamy remis 1:1.  Wcześniej na boisko wszedł Piszczek, który zastąpił Kapsę.

55 min. 1:1. Dobrą sytuację miał Feciuch, ale minimalnie spudłował.

65 min. 1:1. Lekką przewagę mają gospodarze, Chojniczanka nastawia się na kontrę.

75 min. Nadal 1:1. Dziubek wszedł za Iwanickiego. Do końca meczu jeszcze kwadrans, czyżby kolejna dogrywka w pucharowej przygodzie Chojniczanki?.

85 min. 1:1.

88 min. 1:1. Zmiana w Chojniczance. Szałek za Lenarta.

93 min. Koniec meczu. Będzie dogrywka.

102 min. Nadal 1:1, ale Chojniczanka gra w osłabieniu od pięciu minut. W konsekwencji dwóch żółtych kartek boisko opuścił Markowski.

105 min. Koniec I połowy dogrywki. Utrzymuje się remis, choć Wigry ostro napierają.

107 min. Wigry prowadzą 2:1.

115 min. Goście mieli piłkę meczową, ale zmarnowali stuprocentową sytuację. Ostatnie 5 min. nadziei gości z Chojnic.

118 min. Cud w Suwałkach. Chojniczanka po raz kolejny udowodniła, że gra do końca, a piłkarze, że mają ... między nogami. Tuz przed końcem Pieczara podał do Szałka, a ten wpakował piłkę do siatki. Brawo panowie.

120 min. Koniec meczu. Karne. Czy i tym razem żaden z zawodników Chojniczanki się nie pomyli?

W karnych już 1:1, strzelcem dla Chojniczanki Bejuk.

2:2 - Bednarek.

3:3 Szałek.

4:4 Feciuch.

5:5 Dziubek i gramy do pierwszego "pudła".

6:5 strzał Sylwestrzaka obronił bramkarz gospodrzy i to Wigry po dramatycznym meczu zagrają dalej.

1. 25 lipca 2012  22:45   Pozostal niedosyt.   anonim

Pozostal niedosyt.

0
    0
  2. 25 lipca 2012  22:03   Gratulacje!   KIBIC Z PROSTEJ

A ja gratuluję naszemu zespołowi,który walczył do końca chociaż w 10,ale pokazał,że potrafi grać,a także strzelać karne.W poprzednim spotkaniu do nas uśmiechnęło się szczęście,a teraz na odwrót,wszak rzuty karne to loteria i ktoś musi popełnić błąd.Jeżeli zespół będzie grał we wszystkich spotkaniach tak ambitnie,to może uda się złożyć niezłą drużynę.Powodzenia Chojniczanko!

0
    0
  3. 25 lipca 2012  21:15   podziękowanie   MLODY

Dziękuję za walkę do końca ,nie oczekuję awansu w tym sezonie ,oczekuje tylko walki w każdym meczu jeszcze raz dziękuję